Lampa ścienna Gunnislake Elstead Lighting 1x3W LED G9 Stal
Lampa ścienna Gunnislake od Elstead Lighting to definicja elegancji i nowoczesności w jednym. Jej wyjątkowy design, skąpany w wyrafinowanym chromie, przyciąga uwagę i sprawia, że staje się nieodłącznym elementem każdego ekskluzywnego wnętrza. To produkt stworzony z myślą o najbardziej wymagających klientach, którzy doceniają nie tylko estetykę, ale również trwałość oraz optymalną funkcjonalność.
Kluczowym elementem lampy Gunnislake jest jej precyzyjne wykonanie z najwyższej jakości stali, co zapewnia nie tylko odporność na uszkodzenia, ale także lekkość konstrukcji – waży ona jedynie 1,26 kg. Idealnie nadaje się do montażu w łazience, dzięki klasie szczelności IP44, pozwalającej na bezpieczne użytkowanie w miejscach o podwyższonej wilgotności.
Zastosowanie technologii LED G9 o mocy 3W, emitującej przyjemne światło o temperaturze 3000K, gwarantuje energooszczędność oraz długowieczność. Niezwykle istotnym parametrem jest strumień świetlny wynoszący 320 lm, który zapewnia wystarczającą jasność, jednocześnie nie rażąc w oczy. Dzięki temu lampa doskonale sprawdzi się jako oświetlenie punktowe, akcentujące detale wnętrza.
Gunnislake to opcja dla osób ceniących detale - jej subtelne wymiary (18,1 cm wysokości oraz 12,8 cm szerokości) pozwalają na umiejscowienie jej nawet w niewielkich przestrzeniach, nie umniejszając przy tym jej wpływu na aurę pomieszczenia. Marka Elstead Lighting, która oferuje ogólną 2-letnią gwarancję na swoje produkty, zapewnia solidność i niezawodność każdego elementu lampy.
Lampa Gunnislake nie tylko spełni oczekiwania estetyczne, ale także okaże się funkcjonalnym rozwiązaniem w codziennym użytkowaniu. Dzięki połączeniu nowoczesności z elegancją, staje się niekwestionowanym liderem wśród oświetlenia, które z łatwością integruje się w różnych stylach wnętrzarskich. To wybór, który podkreśli charakter i wyjątkowość każdego domu.
Pliki do pobrania:
| Ogólne | 1 |
| Producent | Elstead Lighting |
| EAN | 5024005314318 |
| Kod Producenta | BATH-GUNNIS1-PC |
| Kolekcja | Gunnislake |
| Gwarancja | ogólna 2-letnia gwarancja |
| Wymiary | 1 |
| Wysokość | 200 mm (krótki finial) / 260 mm (długi finial) |
| Szerokość | 12,8 cm |
| Głębokość | 18,1 cm |
| Rzut/Głębokość | 18,1 cm |
| Materiał i kolor | 1 |
| Materiał lampy | Stal |
| Kolor lampy | Chrom |
| Żarówka | 1 |
| Trzonek lampy | G9 |
| Liczba źródeł światła | 1 |
| Moc źródła światła | 3W LED |
| Źródło światła w zestawie | 1 x 3W LED G9 |
| Temperatura barwowa | 3000k |
| Specyfikacja techniczna | 1 |
| Lumeny | 320Lm |
| Napięcie znamionowe | 220-240V 50hz |
| Klasa i stopień ochrony | 1 |
| Stopień ochrony (IP) | IP44 |
| Klasa energetyczna | A - G |
| Dodatkowe funkcje | 1 |
| Regulowana wysokość | 1,26kg |
| Kolekcja-Elstead | Gunnislake |
| Kolor | Chrom |
| Materiał | Metal |
| Kolor | Chrom |
| Materiał | Metal |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
5
-10%
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 557,37 zł
Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami
Katarzyna Gibała
Zapytania indywidualne
tel: +48 91 425 80 85
e-mail: sklep@mamylampy.pl
Zapytania inwestycyjne
tel: +48 789 800 020
e-mail: inwestycje@mamylampy.pl

