Lampa ścienna GRIFFIN Nordlux 1xE27 15W Metal Przydymiony
Nordlux to nazwa, która od lat kojarzy się z połączeniem najwyższej jakości i skandynawskiego minimalizmu. Lampa ścienna GRIFFIN Nordlux w wersji Przydymionej to doskonały przykład tego, jak w prostocie można odnaleźć niebanalne piękno. Konstrukcja z metalu i tworzywa sztucznego to harmonijne połączenie trwałości i elegancji, a przydymiony odcień dodaje wnętrzu subtelnej tajemniczości i głębi. Idealnie sprawdzi się w nowoczesnych przestrzeniach jak i tych inspirowanych stylem retro.
GRIFFIN nie tylko zachwyca swoim wyglądem, ale również funkcjonalnością. Wyposażona w mocowanie E27 z maksymalną mocą 15W, pozwala na dużą swobodę w doborze żarówki, co daje możliwość kreowania różnych atmosfer w pomieszczeniu, zależnie od potrzeb i nastroju. Współczynnik ochrony IP44 to dodatkowe zapewnienie, że lampa może być z sukcesem wykorzystana również w bardziej wymagających warunkach, np. w łazience czy na zadaszonym tarasie.
Nowoczesna technologia w połączeniu z wysublimowaną prostotą designu to gwarancja, że lampa ścienna GRIFFIN stanie się nie tylko źródłem światła, ale prawdziwą ozdobą wnętrza. Nordlux zadbał, by proces montażu był intuicyjny, co z pewnością przypadnie do gustu osobom ceniącym sobie praktyczność rozwiązań. Precyzja wykonania oraz dbałość o każdy detal widoczne są na pierwszy rzut oka, a użyte materiały świadczą o tym, że wybierając tę lampę, inwestujemy w wieloletnią jakość.
Wybierając lampę GRIFFIN, wybierasz nie tylko produkt, ale także część filozofii marki, która stawia na ponadczasowe wzornictwo i innowacyjne rozwiązania. To oświetlenie dla prawdziwych koneserów, poszukujących niebanalności oraz perfekcji w każdym calu. Takie wnętrze, które potrafi inspirować i zachwycać nie tylko domowników, ale i gości. Z GRIFFIN Nordlux każde pomieszczenie nabierze niesamowitego klimatu i stanie się miejscem, do którego chce się wracać.
Pliki do pobrania:
| Ogólne | 1 |
| Producent | Nordlux |
| EAN | 5704924010781 |
| Kod Producenta | 2218131047 |
| Kolekcja | GRIFFIN |
| Wymiary | 1 |
| Wysokość | 23 cm |
| Szerokość | 2 cm |
| Głębokość | 15,6cm |
| Materiał i kolor | 1 |
| Materiał lampy | Metal/Tworzywo Sztuczne |
| Materiał klosza | Tworzywo sztuczne |
| Kolor lampy | Przydymiony |
| Kolor klosza | Przydymiony |
| Żarówka | 1 |
| Trzonek lampy | E27 |
| Liczba źródeł światła | 1 |
| Moc źródła światła | 15W |
| Źródło światła w zestawie | Nie |
| Źródła światła wymienne | Tak |
| Specyfikacja techniczna | 1 |
| Napięcie znamionowe | 230V |
| Klasa i stopień ochrony | 1 |
| Stopień ochrony (IP) | IP44 |
| Klasa energetyczna | A – G |
| Dodatkowe funkcje | 1 |
| Możliwość ściemniania | Tak |
| Kolor | Przydymiony |
| Trzonek | E27 |
| Materiał | Metal |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Stopień ochrony IP | IP44 |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
5
Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami
Katarzyna Gibała
Zapytania indywidualne
tel: +48 91 425 80 85
e-mail: sklep@mamylampy.pl
Zapytania inwestycyjne
tel: +48 789 800 020
e-mail: inwestycje@mamylampy.pl

