Lampa ścienna Dryden Elstead Lighting 1x3W LED G9 Aluminium
Lampa ścienna Dryden od prestiżowej marki Elstead Lighting jest kwintesencją elegancji i nowoczesności, które harmonijnie współgrają z najbardziej wymagającymi wnętrzami. Wyposażona w energooszczędną diodę LED o mocy 3W i oprawkę G9, gwarantuje przyjemne światło o temperaturze barwowej 3000K, które idealnie sprawdzi się w roli delikatnego oświetlenia akcentowego zarówno w salonie, jak i łazience.
Solidna konstrukcja wykonana z aluminium w wykończeniu chromowym nie tylko przyciąga wzrok swoim blaskiem, ale też charakteryzuje się wysoką trwałością. Chromowany powierzchni nadaje jej wyjątkowy połysk, który nie tylko dodaje wnętrzu luksusowego charakteru, ale również znakomicie komponuje się z innymi metalicznymi elementami wyposażenia.
Cechą charakterystyczną lampy Dryden jest jej kompaktowy design - wysokość wynosząca 11 cm oraz szerokość 10 cm sprawiają, że lampa doskonale wpisuje się w nowoczesne i minimalistyczne przestrzenie, nie tracąc przy tym na funkcjonalności. Model ten doskonale sprawdzi się w miejscach wymagających ochrony przed wilgocią, co potwierdza stopień ochrony IP44, czyniąc go idealnym wyborem również do pomieszczeń kąpielowych.
Elstead Lighting, mając na uwadze najwyższe standardy jakości, oferuje w ramach produktu ogólną 2-letnią gwarancję, co dodatkowo podkreśla niezawodność lampy Dryden. Zainwestuj w produkt, który łączy w sobie nieskazitelny design z nowoczesną technologią i ciesz się pięknem oraz funkcjonalnością w swojej przestrzeni życiowej, dzień po dniu.
Pliki do pobrania:
| Ogólne | 1 |
| Producent | Elstead Lighting |
| EAN | 5024005258216 |
| Kod Producenta | BATH-DRYDEN5-PC |
| Kolekcja | Dryden |
| Gwarancja | ogólna 2-letnia gwarancja |
| Wymiary | 1 |
| Wysokość | 40 cm |
| Szerokość | 10 cm |
| Głębokość | 11 cm |
| Rzut/Głębokość | 11 cm |
| Materiał i kolor | 1 |
| Materiał lampy | Aluminium |
| Kolor lampy | Chrom |
| Żarówka | 1 |
| Trzonek lampy | G9 |
| Liczba źródeł światła | 1 |
| Moc źródła światła | 3W LED |
| Źródło światła w zestawie | 1 x 3W LED G9 |
| Temperatura barwowa | 3000k |
| Specyfikacja techniczna | 1 |
| Lumeny | 320Lm |
| Napięcie znamionowe | 220-240V 50hz |
| Klasa i stopień ochrony | 1 |
| Stopień ochrony (IP) | IP44 |
| Klasa energetyczna | A - G |
| Dodatkowe funkcje | 1 |
| Regulowana wysokość | 1,76kg |
| Kolekcja-Elstead | Dryden |
| Kolor | Chrom |
| Materiał | Aluminium |
| Kolor | Chrom |
| Materiał | Aluminium |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
5
-10%
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 1 466,78 zł
Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami
Katarzyna Gibała
Zapytania indywidualne
tel: +48 91 425 80 85
e-mail: sklep@mamylampy.pl
Zapytania inwestycyjne
tel: +48 789 800 020
e-mail: inwestycje@mamylampy.pl

