Lampa ścienna Dryden Elstead Lighting 1x3W LED G9 Aluminium
Wnętrza z klasą zasługują na wyjątkowe oświetlenie, a lampa ścienna Dryden Elstead Lighting jest idealnym przykładem perfekcyjnego połączenia nowoczesnej elegancji z niezawodną funkcjonalnością. Ten srebrny klejnot wnosi do każdego pomieszczenia subtelny blask, podkreślając jego charakter i dodając szyku. Zastosowanie aluminium nie tylko zapewnia trwałość, ale również przyciąga wzrok swoim lśniącym wykończeniem.
Jednym z kluczowych atutów tej lampy jest jej nowoczesny moduł LED 3W typu G9, który dostarcza imponujące 320 lumenów ciepłego światła, wzmacnianego przez temperaturę barwy 3000K. Tak doskonale dobrana moc światła przyczynia się do stworzenia przytulnej atmosfery, nie męcząc oczu, co czyni tę lampę idealnym wyborem zarówno dla pomieszczeń prywatnych, jak i luksusowych przestrzeni komercyjnych.
Kolejną zaletą lampy Dryden jest stopień ochrony IP44, co czyni ją odporną na wilgoć i zachlapania, dzięki czemu świetnie sprawdzi się także w łazienkach czy przestrzeniach zewnętrznych, gdzie od oświetlenia oczekuje się czegoś więcej niż tylko estetyki. Dzięki ogólnej 2-letniej gwarancji możesz cieszyć się spokojem użytkowania, będąc pewnym, że produkt wytrzyma próbę czasu.
Nie każdy dzień przynosi potrzebę zmiany, ale jeśli chcesz odświeżyć wnętrze, warto postawić na jakość i elegancję marki Elstead Lighting. Lampa Dryden to synonim minimalistycznego designu i najwyższej klasy, którego szukają tylko najbardziej wymagający klienci. Odkryj, jak prostota może być synonimem doskonałości i piękna.
Pliki do pobrania:
| Ogólne | 1 |
| Producent | Elstead Lighting |
| EAN | 5024005211808 |
| Kod Producenta | BATH-DRYDEN1-PN |
| Kolekcja | Dryden |
| Gwarancja | ogólna 2-letnia gwarancja |
| Wymiary | 1 |
| Wysokość | 33 cm |
| Szerokość | 14 cm |
| Głębokość | 14 cm |
| Rzut/Głębokość | 14 cm |
| Materiał i kolor | 1 |
| Materiał lampy | Aluminium |
| Kolor lampy | Srebrny |
| Żarówka | 1 |
| Trzonek lampy | G9 |
| Liczba źródeł światła | 1 |
| Moc źródła światła | 3W LED |
| Źródło światła w zestawie | 1 x 3W LED G9 |
| Temperatura barwowa | 3000k |
| Specyfikacja techniczna | 1 |
| Lumeny | 320Lm |
| Napięcie znamionowe | 220-240V 50hz |
| Klasa i stopień ochrony | 1 |
| Stopień ochrony (IP) | IP44 |
| Klasa energetyczna | A - G |
| Dodatkowe funkcje | 1 |
| Regulowana wysokość | 1,94kg |
| Kolekcja-Elstead | Dryden |
| Kolor | Srebrny |
| Materiał | Aluminium |
| Kolor | Srebrny |
| Materiał | Aluminium |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
5
-10%
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 1 466,78 zł
Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami
Katarzyna Gibała
Zapytania indywidualne
tel: +48 91 425 80 85
e-mail: sklep@mamylampy.pl
Zapytania inwestycyjne
tel: +48 789 800 020
e-mail: inwestycje@mamylampy.pl

