Lampa ścienna Brianna Elstead Lighting 2x60W E14 Stal
Gdy perfekcyjnie dopracowane detale spotykają się z ponadczasową elegancją, powstaje coś wyjątkowego – Lampa ścienna Brianna Elstead Lighting. Ta lampa to nie tylko źródło światła, lecz także prawdziwe dzieło sztuki użytkowej, które wprowadzi do Twojego wnętrza powiew nowoczesnej klasyki.
Zaprojektowana przez brytyjskiego producenta Elstead Lighting, lampa Brianna łączy w sobie piękno i funkcjonalność. Wykonana z najwyższej jakości stali, pokryta subtelnym chromem, jest symbolem trwałości i niezawodności. Dzięki temu idealnie wpisuje się w potrzeby najbardziej wymagających klientów, którzy oprócz doskonałego designu oczekują także długowieczności.
Pod względem technicznym Brianna to niezawodność zamknięta w wymiarach 35,9 cm wysokości i 28,9 cm szerokości. Wyposażona w dwa źródła światła o mocy 60W E14, zapewnia optymalne oświetlenie każdego pomieszczenia, jednocześnie tworząc nastrojową atmosferę. Dla poszukujących rozwiązań dostosowanych do nowoczesnych wnętrz, ta lampa będzie doskonałym wyborem.
Bezpieczeństwo i trwałość Brianny potwierdza klasa szczelności IP20, dodająca pewności, że wybierasz produkt najwyższej klasy. Niezależnie od stylu pomieszczenia, lampa ścienna Brianna z łatwością dopasuje się do każdego otoczenia, stając się jego centralnym punktem.
Nie ulega wątpliwości, że Elstead Lighting stworzył coś wyjątkowego. Lampa ścienna Brianna to synonim elegancji i subtelnego luksusu, który podkreśli charakter Twojego wnętrza. Zainwestuj w jakość, podziwiaj kunszt wykonania i ciesz się niepowtarzalnym stylem przez lata. Ta lampa to coś więcej niż dodatek – to prawdziwa ozdoba każdego domu.
Pliki do pobrania:
| Ogólne | 1 |
| Producent | Elstead Lighting |
| EAN | 5024005391111 |
| Kod Producenta | FE-BRIANNA2-PN |
| Kolekcja | Brianna |
| Gwarancja | ogólna 2-letnia gwarancja |
| Wymiary | 1 |
| Wysokość | 35,9 cm |
| Szerokość | 28,9 cm |
| Głębokość | 16,5 cm |
| Rzut/Głębokość | 16,5 cm |
| Materiał i kolor | 1 |
| Materiał lampy | Stal |
| Kolor lampy | Chrom |
| Żarówka | 1 |
| Trzonek lampy | E14 |
| Liczba źródeł światła | 2 |
| Moc źródła światła | 60W |
| Źródło światła w zestawie | Nie |
| Specyfikacja techniczna | 1 |
| Napięcie znamionowe | 220-240V |
| Klasa i stopień ochrony | 1 |
| Klasa energetyczna | A - G |
| Dodatkowe funkcje | 1 |
| Regulowana wysokość | 2,06kg |
| Kolekcja-Elstead | Brianna |
| Kolor | Chrom |
| Materiał | Stal |
| Kolor | Chrom |
| Materiał | Stal |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
5
-10%
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 880,07 zł
Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami
Katarzyna Gibała
Zapytania indywidualne
tel: +48 91 425 80 85
e-mail: sklep@mamylampy.pl
Zapytania inwestycyjne
tel: +48 789 800 020
e-mail: inwestycje@mamylampy.pl

