Lampa ścienna Blythe Elstead Lighting 3x3W LED G9 Stal
Kiedy estetyka spotyka się z inżynierią na najwyższym poziomie, powstaje produkt taki jak Lampa ścienna Blythe Elstead Lighting 3x3W LED G9 Stal Chrom. To dzieło sztuki nie tylko przyciąga wzrok, ale również wprowadza do każdego wnętrza niespotykany komfort wizualny i atmosferę luksusu. Chromowana stal, użyta w produkcji, świadczy o najwyższej jakości wykończeniu i trwałości. Elegancki, nowoczesny design lampy Blythe harmonijnie komponuje się z różnorodnymi aranżacjami wnętrz, od klasycznych po ultra-nowoczesne.
To co wyróżnia tę lampę, to zastosowanie nowoczesnej technologii LED, która gwarantuje wydajność energetyczną na poziomie 3W. Trzy źródła światła typu G9 wspólnie emitują przyjemną barwę światła o temperaturze 3000K, co odpowiada ciepłemu białemu światłu, idealnemu do stworzenia przytulnej atmosfery. Lampa oferuje jasność na poziomie 320 lumenów, dostarczając wystarczającej ilości światła nie przytłaczając przy tym wnętrza. Model Blythe to istne połączenie stylu i funkcjonalności.
Zastosowany stopień ochrony IP44 pozwala na bezpieczne korzystanie z tego modelu również w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności, takich jak łazienki. Lampa waży zaledwie 3,41 kg, co czyni ją łatwą w montażu. Produkt objęty jest ogólną 2-letnią gwarancją, co świadczy o jego niezawodności i jakości wykonania. Lampa Blythe to inwestycja w estetykę i technologię, która przetrwa próbę czasu.
Pliki do pobrania:
| Ogólne | 1 |
| Producent | Elstead Lighting |
| EAN | 5024005332411 |
| Kod Producenta | HK-BLYTHE3-BATH |
| Kolekcja | Blythe |
| Gwarancja | ogólna 2-letnia gwarancja |
| Wymiary | 1 |
| Wysokość | 22,3 cm |
| Szerokość | 63,2 cm |
| Głębokość | 13,8 cm |
| Rzut/Głębokość | 13,8 cm |
| Materiał i kolor | 1 |
| Materiał lampy | Stal |
| Kolor lampy | Chrom |
| Żarówka | 1 |
| Trzonek lampy | G9 |
| Liczba źródeł światła | 3 |
| Moc źródła światła | 3W LED |
| Źródło światła w zestawie | 3 x 3W LED G9 |
| Temperatura barwowa | 3000k |
| Specyfikacja techniczna | 1 |
| Lumeny | 320Lm |
| Napięcie znamionowe | 220-240V |
| Klasa i stopień ochrony | 1 |
| Stopień ochrony (IP) | IP44 |
| Klasa energetyczna | A - G |
| Dodatkowe funkcje | 1 |
| Regulowana wysokość | 3,41kg |
| Kolekcja-Elstead | Blythe |
| Kolor | Chrom |
| Materiał | Stal |
| Kolor | Chrom |
| Materiał | Stal |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
5
-10%
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 1 380,06 zł
Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami
Katarzyna Gibała
Zapytania indywidualne
tel: +48 91 425 80 85
e-mail: sklep@mamylampy.pl
Zapytania inwestycyjne
tel: +48 789 800 020
e-mail: inwestycje@mamylampy.pl

