Lampa ścienna Balance Elstead Lighting 1x40W E27 Stal
W świecie, gdzie światło odgrywa kluczową rolę, Lampa ścienna Balance od Elstead Lighting to synonim elegancji i subtelnego luksusu. Jej wyjątkowa konstrukcja wykonana z najwyższej jakości stali w kolorze białym, jest doskonałym przykładem tego, jak funkcjonalność i estetyka mogą iść w parze. Niezwykle wyrafinowana, perfekcyjnie wpasowuje się w różnorodne aranżacje wnętrz, podkreślając ich nowoczesny charakter.
Balance, zasilana żarówką E27 o maksymalnej mocy 40W, tworzy ambient, który nie tylko zachwyca, ale także nadaje przestrzeni niepowtarzalny nastrój. Pewność, że wybrany przez Ciebie produkt spełni wszystkie oczekiwania, zapewnia solidna, 2-letnia gwarancja. Doskonała do salonów, sypialni czy przedpokoju, stanowi nie tylko źródło światła, ale i stylowy akcent dekoracyjny.
Dzięki zaawansowanej technice wykonania i dbałości o detale, lampa jest niemalże dziełem sztuki użytkowej. Minimalistyczna forma z subtelnymi krzywiznami sprawia, że przyciąga uwagę, jednocześnie nie dominując otoczenia. Ważąc jedynie 0,9 kg, jest lekka i łatwa w montażu, co tylko podkreśla jej praktyczność.
Ochrona IP20 stanowi dodatkowy atut, czyniąc ją bezpiecznym i trwałym wyborem, nawet w pomieszczeniach, gdzie wymagane są najwyższe standardy jakości. Pozwól sobie na luksus w postaci światła, które otuli Twój dom aurą ekskluzywności i ciepła. Elstead Lighting to nie tylko wybór lampy, to inwestycja w nieprzemijającą elegancję i solidność wykonania.
Pliki do pobrania:
| Ogólne | 1 |
| Producent | Elstead Lighting |
| EAN | 5024005272915 |
| Kod Producenta | BALANCE1-WPN |
| Kolekcja | Balance |
| Gwarancja | ogólna 2-letnia gwarancja |
| Wymiary | 1 |
| Wysokość | 23,7 cm |
| Szerokość | 16 cm |
| Głębokość | 26 cm |
| Rzut/Głębokość | 26 cm |
| Materiał i kolor | 1 |
| Materiał lampy | Stal |
| Kolor lampy | Biały |
| Żarówka | 1 |
| Trzonek lampy | E27 |
| Liczba źródeł światła | 1 |
| Moc źródła światła | 40W |
| Źródło światła w zestawie | Nie |
| Specyfikacja techniczna | 1 |
| Napięcie znamionowe | 220-240V 50hz |
| Klasa i stopień ochrony | 1 |
| Klasa energetyczna | A - G |
| Dodatkowe funkcje | 1 |
| Regulowana wysokość | 0,9kg |
| Kolekcja-Elstead | Balance |
| Kolor | Biały |
| Materiał | Stal |
| Kolor | Biały |
| Materiał | Stal |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
5
-10%
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 645,38 zł
Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami
Katarzyna Gibała
Zapytania indywidualne
tel: +48 91 425 80 85
e-mail: sklep@mamylampy.pl
Zapytania inwestycyjne
tel: +48 789 800 020
e-mail: inwestycje@mamylampy.pl

