Lampa ścienna Agatha Elstead Lighting 1x3W LED G9 Mosiądz
Lampa ścienna Agatha od renomowanego producenta Elstead Lighting to kwintesencja elegancji i nowoczesności, zaprojektowana z myślą o najbardziej wymagających klientach. Dzięki zastosowaniu mosiądzu w srebrnym wykończeniu, ten model nie tylko wprowadza do wnętrza subtelny blask, ale również doskonale wpisuje się w wysmakowane aranżacje. Lampa Agatha to dowód na to, że wysokiej jakości detale mogą wnieść luksusowy klimat do każdej przestrzeni.
Imponująca w swoim minimalistycznym designie, lampa Agatha została wyposażona w jedno źródło światła o mocy 3W LED G9, co zapewnia jasne, acz nieinwazyjne oświetlenie o barwie 3000K - idealne do kreowania przytulnej atmosfery. Dodajmy do tego praktyczność w postaci zintegrowanego LED, który oferuje dodatkowe, delikatne źródło światła. Warto zwrócić uwagę na wydajność energetyczną, która sprawia, że lampy tej klasy są nie tylko ozdobą, ale też elementem przyjaznym dla środowiska.
Elstead Lighting gwarantuje wysoką jakość i trwałość swoich produktów, czego dowodem jest 2-letnia gwarancja ogólna. Lampa o wymiarach 49,9 cm długości i 21,5 cm wysokości, waży 2,15 kg, co świadczy o solidnym wykonaniu. Doskonale sprawdzi się w nowoczesnych łazienkach, gdzie stylowe oświetlenie jest nieodzownym elementem dekoratorskim. Jej konstrukcja z metalu, zabezpieczona normą IP20, zapewnia także wytrzymałość i bezpieczeństwo użytkowania.
Jeśli zależy Ci na oświetleniu, które okaże się połączeniem funkcjonalności i nieprzeciętnego designu, lampa Agatha bez wątpienia spełni Twoje oczekiwania. Wybierając ten produkt, inwestujesz w harmonijną kompozycję światła i stylu, która przez lata pozostanie aktualna i doceniana w każdym wnętrzu.
Pliki do pobrania:
| Ogólne | 1 |
| Producent | Elstead Lighting |
| EAN | 5024005305811 |
| Kod Producenta | BATH-AGATHA-BN |
| Kolekcja | Agatha |
| Gwarancja | ogólna 2-letnia gwarancja |
| Wymiary | 1 |
| Wysokość | 49,9 cm |
| Szerokość | 13,6 cm |
| Głębokość | 21,5 cm |
| Rzut/Głębokość | 21,7 cm |
| Materiał i kolor | 1 |
| Materiał lampy | Mosiądz |
| Kolor lampy | Srebrny |
| Żarówka | 1 |
| Trzonek lampy | G9 |
| Liczba źródeł światła | 1 |
| Moc źródła światła | 3W LED |
| Źródło światła w zestawie | 1 x 3W LED G9 & 1 x 1W Zintegrowany LED |
| Temperatura barwowa | 3000k |
| Specyfikacja techniczna | 1 |
| Lumeny | 320Lm |
| Napięcie znamionowe | 220-240V 50hz |
| Klasa i stopień ochrony | 1 |
| Klasa energetyczna | A - G |
| Dodatkowe funkcje | 1 |
| Regulowana wysokość | 2,15kg |
| Kolekcja-Elstead | Agatha |
| Kolor | Srebrny |
| Materiał | Metal |
| Kolor | Srebrny |
| Materiał | Metal |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
5
-10%
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 1 613,45 zł
Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami
Katarzyna Gibała
Zapytania indywidualne
tel: +48 91 425 80 85
e-mail: sklep@mamylampy.pl
Zapytania inwestycyjne
tel: +48 789 800 020
e-mail: inwestycje@mamylampy.pl

