Lampa punktowa Jet TK Lighting 1xGU10 LED 10 W Metal / Tworzywo sztuczne Czarny
Lampa punktowa Jet TK Lighting to coś więcej niż zwykłe źródło światła. To prawdziwa ozdoba każdej nowoczesnej przestrzeni, której zadaniem jest nie tylko oświetlenie, ale i podkreślenie charakteru wnętrza. Elegancki design, który łączy w sobie metal i wysokiej jakości tworzywo sztuczne, w czarnej kolorystyce, sprawia, że lampa pasuje zarówno do minimalistycznych, jak i bardziej wyrafinowanych aranżacji. Jej prosta forma kryje w sobie wyszukany smak, który zadowoli każdego, kto poszukuje wyjątkowej estetyki.
Pod maską elegancji kryją się technologie, które sprostają wymaganiom świadomych użytkowników. Zastosowane źródło światła GU10 LED o mocy 10 W zapewnia optymalne, punktowe oświetlenie, które można dostosować do swoich potrzeb. Bez względu na to, czy będzie to oświetlenie biurka, czy przytulnego kącika do czytania, lampa punktowa Jet gwarantuje nie tylko wydajność, ale i energooszczędność. Klasa energetyczna A - G to dowód na to, że estetyka może iść w parze z ekologią.
Solidność i trwałość wykonania podkreśla fakt, że produkt jest stworzony przez renomowaną markę TK Lighting, która jest synonimem jakości w branży oświetleniowej. Dodatkowym atutem jest łatwość adaptacji tej lampy do różnych przestrzeni – jej kompaktowe wymiary (11 cm wysokości i 5,5 cm szerokości i długości) umożliwiają swobodne komponowanie w niemal każdym pomieszczeniu. Dzięki stopniowi ochrony IP 20, lampa nadaje się do bezpiecznego stosowania w niemal każdej części domu, choć nie jest przeznaczona do wilgotnych pomieszczeń.
Jeśli więc poszukujesz lampy, która łączy styl, funkcjonalność oraz niezawodność, Jet TK Lighting jest wyborem, który spełni te oczekiwania. Wystarczy ją zamontować, żeby doświadczyć, jak przestrzeń zyskuje nowe, świeże oblicze dzięki precyzyjnie skierowanemu światłu. Z pewnością stanie się ona kluczowym elementem niejednej aranżacji wnętrz.
Pliki do pobrania:
| Ogólne | 1 |
| Producent | TK Lighting |
| EAN | 5901780569181 |
| Kod Producenta | 6918 |
| Kolekcja | Jet |
| Wymiary | 1 |
| Wysokość | 11 cm |
| Szerokość | 5,5 cm |
| Długość | 5,5 cm |
| Materiał i kolor | 1 |
| Materiał lampy | Metal / Tworzywo sztuczne |
| Kolor lampy | Czarny |
| Żarówka | 1 |
| Trzonek lampy | GU10 LED |
| Liczba źródeł światła | 1 |
| Moc źródła światła | 10 W |
| Źródło światła w zestawie | Nie |
| Specyfikacja techniczna | 1 |
| Klasa i stopień ochrony | 1 |
| Stopień ochrony (IP) | IP 20 |
| Klasa energetyczna | A - G |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
0
Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami
Katarzyna Gibała
Zapytania indywidualne
tel: +48 91 425 80 85
e-mail: sklep@mamylampy.pl
Zapytania inwestycyjne
tel: +48 789 800 020
e-mail: inwestycje@mamylampy.pl

