Lampa punktowa Jet TK Lighting 3xGU10 LED 10 W Metal / Tworzywo sztuczne Czarny
Lampa punktowa Jet od renomowanej marki TK Lighting to kwintesencja stylu i funkcjonalności, doskonale wpasowująca się w nowoczesne wnętrza. Model ten wyróżnia się wyrafinowaną estetyką, która przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym miłośnikom designu. Wykonana z połączenia metalu i tworzywa sztucznego, lampa Jet jest nie tylko elegancka, ale także wyjątkowo trwała. Czarna kolorystyka dodaje jej klasy i sprawia, że staje się efektownym akcentem w każdym pomieszczeniu.
Zastosowanie trzech żarówek GU10 LED o mocy 10 W każda zapewnia doskonałe oświetlenie, idealnie akcentujące wybrane elementy wnętrza, jak również tworzące przyjemną atmosferę. Lampa Jet jest przykładem przemyślanej technologii i nowoczesnych rozwiązań. Dodatkowo, jej konstrukcja pozwala na łatwe dostosowanie kierunku światła, dzięki czemu zyskujemy pełną kontrolę nad oświetleniem przestrzeni.
Długość 55 cm i subtelna wysokość 15 cm sprawiają, że lampa Jet jest zgrabna, a zarazem efektowna. Jej wodoodporność na poziomie IP20 oznacza, że najlepiej sprawdza się w wnętrzach, chronionych przed wilgocią. Dzięki energooszczędnym źródłom światła, które mieszczą się w klasie energetycznej od A do G, produkt ten jest także przyjazny dla środowiska i nie generuje wysokich kosztów eksploatacji.
Zasilanie standardowym napięciem 230 V oraz częstotliwością 50 Hz sprawia, że lampa Jet pasuje do większości instalacji elektrycznych, co czyni ją uniwersalnym wyborem do każdego domu. Jej elegancja i nowoczesność sprawiają, że spełni oczekiwania tych, którzy cenią sobie połączenie funkcjonalności z doskonałym stylem. Produkty TK Lighting to gwarancja jakości i niezawodności, której można zaufać.
Pliki do pobrania:
| Ogólne | 1 |
| Producent | TK Lighting |
| EAN | 5901780569143 |
| Kod Producenta | 6914 |
| Kolekcja | Jet |
| Wymiary | 1 |
| Wysokość | 15 cm |
| Szerokość | 5,5 cm |
| Długość | 55 cm |
| Materiał i kolor | 1 |
| Materiał lampy | Metal / Tworzywo sztuczne |
| Kolor lampy | Czarny |
| Żarówka | 1 |
| Trzonek lampy | GU10 LED |
| Liczba źródeł światła | 3 |
| Moc źródła światła | 10 W |
| Źródło światła w zestawie | Nie |
| Specyfikacja techniczna | 1 |
| Napięcie znamionowe | 230 V, 50 Hz |
| Klasa i stopień ochrony | 1 |
| Stopień ochrony (IP) | IP 20 |
| Klasa energetyczna | A - G |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
0
Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami
Katarzyna Gibała
Zapytania indywidualne
tel: +48 91 425 80 85
e-mail: sklep@mamylampy.pl
Zapytania inwestycyjne
tel: +48 789 800 020
e-mail: inwestycje@mamylampy.pl

