Lampa na baterie SPONGE Nordlux 1xLED Tworzywo sztuczne Szary
Lampa na baterie SPONGE marki Nordlux to propozycja, która wyróżnia się nie tylko eleganckim wyglądem, ale przede wszystkim funkcjonalnością. Została zaprojektowana dla tych, którzy cenią sobie niebanalne rozwiązania i doskonałe wykonanie. Wydajna dioda LED emituje światło o temperaturze barwowej 2700K, które zapewnia przytulną i ciepłą atmosferę. Perfekcyjna na taras czy balkon, gdyż jej wodoodporność (IP44) daje pewność użycia w różnych warunkach pogodowych. Dodatkowym atutem jest brak konieczności podłączenia do prądu, co sprawia, że lampa jest w pełni mobilna i można ją umieścić w dowolnym miejscu.
Co wyróżnia SPONGE to nie tylko komfort użytkowania, ale także trwałość. Światło emitowane przez energooszczędną diodę LED o żywotności do 30000 godzin jest nie tylko przyjazne dla oczu, lecz także dla Twojego portfela. Wykonanie z wysokiej jakości tworzywa sztucznego i metalu w stonowanym szarym kolorze nadaje jej nowoczesnego, uniwersalnego charakteru, który świetnie wpasuje się w różnorodne aranżacje.
Z myślą o osobach, które szukają najlepszego z połączenia designu i funkcji, Nordlux stworzył produkt, który sprosta nawet najwyższym oczekiwaniom. Bez względu na to, czy lampa stanie się częścią strefy relaksu w ogrodzie, czy udekoruje wnętrze domu, jej subtelny wygląd podkreśli atuty każdego miejsca. To coś więcej niż tylko źródło światła – to element dekoracyjny, który wprowadza harmonię i styl.
Dzięki lampie na baterie SPONGE nie musisz iść na kompromisy – zyskujesz jakość, trwałość i piękno świadczące o ponadczasowej elegancji. Ta lampa to prawdziwy klejnot wśród oświetlenia, który z pewnością doceni każdy entuzjasta luksusowych i użytecznych rozwiązań. Jeśli poszukujesz niebanalnych detali do swojego domu lub ogrodu, Nordlux oferuje coś, co spełni Twoje wymagania. Pozwól sobie na luksus oświetlenia, które pewnego dnia może stać się więcej niż tylko praktycznym dodatkiem do Twojego otoczenia.
Pliki do pobrania:
| Ogólne | 1 |
| Producent | Nordlux |
| EAN | 5704924014949 |
| Kod Producenta | 2320715010 |
| Kolekcja | SPONGE |
| Wymiary | 1 |
| Wysokość | 35 cm |
| Szerokość | 20 cm |
| Długość | 20cm |
| Średnica | 20cm |
| Średnica klosza | 20cm |
| Materiał i kolor | 1 |
| Materiał lampy | Tworzywo Sztuczne/Metal |
| Materiał klosza | Tworzywo sztuczne |
| Kolor lampy | Szary |
| Żarówka | 1 |
| Trzonek lampy | LED |
| Liczba źródeł światła | 1 |
| Źródło światła w zestawie | Tak |
| Źródła światła wymienne | Nie |
| Temperatura barwowa | 2700K |
| Specyfikacja techniczna | 1 |
| Czas pracy żarówki | 30000h |
| Lumeny | 300lm |
| Napięcie znamionowe | 230V |
| Klasa i stopień ochrony | 1 |
| Stopień ochrony (IP) | IP44 |
| Klasa energetyczna | F |
| Dodatkowe funkcje | 1 |
| Możliwość ściemniania | Tak |
| Kabel | 1 |
| Długość kabla | 150cm |
| Kolor kabla | Czarny |
| Kolor | Szary |
| Trzonek | LED |
| Materiał | Tworzywo Sztuczne |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Stopień ochrony IP | IP44 |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
5
Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami
Katarzyna Gibała
Zapytania indywidualne
tel: +48 91 425 80 85
e-mail: sklep@mamylampy.pl
Zapytania inwestycyjne
tel: +48 789 800 020
e-mail: inwestycje@mamylampy.pl

