| Ogólne | 1 |
| Producent | Nordlux |
| EAN | 5704924023965 |
| Kod produktu | 2418015006 |
| Wymiary | 1 |
| Wysokość | 25 cm |
| Szerokość | 16 cm |
| Długość | 11,4 cm |
| Głębokość | 16 cm |
| Materiał i kolor | 1 |
| Kolor | Niebieski |
| Materiał lampy | Tekstylia |
| Materiał | Tekstylia |
| Kolor lampy | Niebieski |
| Żarówka | 1 |
| Trzonek lampy | LED |
| Moc źródła światła | 15W |
| Źródło światła w zestawie | Tak |
| Źródła światła wymienne | Nie |
| Specyfikacja techniczna | 1 |
| Napięcie znamionowe | 3,7V |
| Klasa i stopień ochrony | 1 |
| Stopień ochrony (IP) | IP44 |
| Klasa energetyczna | F |
| Możliwość ściemniania | Tak, ma wbudowaną dedykowaną żarówkę z technologią Moodmaker™ |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
0
Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami
Katarzyna Gibała
Zapytania indywidualne
tel: +48 91 425 80 85
e-mail: sklep@mamylampy.pl
Zapytania inwestycyjne
tel: +48 789 800 020
e-mail: inwestycje@mamylampy.pl

