| Ogólne | 1 |
| Producent | Nordlux |
| EAN | 5704924010545 |
| Kod produktu | 2218013001 |
| Wymiary | 1 |
| Wysokość | 26 cm |
| Długość | 16 cm |
| Średnica | 12 cm |
| Materiał i kolor | 1 |
| Kolor | Biały/Czarny |
| Materiał lampy | Aluminium |
| Materiał | Aluminium |
| Kolor lampy | Biały/Czarny |
| Żarówka | 1 |
| Trzonek lampy | LED |
| Moc źródła światła | 5W |
| Źródło światła w zestawie | Tak |
| Źródła światła wymienne | Nie |
| Specyfikacja techniczna | 1 |
| Klasa i stopień ochrony | 1 |
| Stopień ochrony (IP) | IP54 |
| Klasa energetyczna | Exempt |
| Możliwość ściemniania | Tak, ma wbudowaną dedykowaną żarówkę z technologią Moodmaker™ |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
0
-30%
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 75,95 zł
Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami
Katarzyna Gibała
Zapytania indywidualne
tel: +48 91 425 80 85
e-mail: sklep@mamylampy.pl
Zapytania inwestycyjne
tel: +48 789 800 020
e-mail: inwestycje@mamylampy.pl

