Lampa elewacyjna Endon Chesham Pir 70305 IP44 xE27 Stal
Lampa elewacyjna Endon Chesham Pir 70305 to propozycja stworzona z myślą o klientach, którzy cenią sobie nie tylko funkcjonalność, ale również elegancki design. Wykonana z najwyższej jakości stali, doskonale wpisuje się w wymagania nowoczesnej architektury, oferując jednocześnie trwałość i odporność na warunki atmosferyczne. Klasa ochrony IP44 to gwarancja, że niezależnie od kaprysów pogody, lampa spełni swoje zadanie na najwyższym poziomie.
Wyjątkowa forma i zwracający uwagę design to jednak nie wszystko. Wyposażona w uniwersalne gniazdo E27, lampa umożliwia wybór źródła światła o mocy do 40W, co daje szerokie pole do personalizacji efektu świetlnego. Dzięki temu możesz dostosować oświetlenie do indywidualnych potrzeb oraz stylu otoczenia. O unikalności tego produktu świadczy także precyzja i dbałość o każdy detal – z tego względu Endon Chesham jest nie tylko lampą, ale jednocześnie ozdobą każdej fasady.
Innowacyjność w oświetleniu to także obecność czujnika ruchu PIR, który zwiększa komfort użytkowania i energooszczędność. Automatyczne włączenie światła przy wykryciu ruchu nie tylko doda elegancji, ale również zapewni bezpieczeństwo wokół Twojego domu. Prosty montaż oraz solidna konstrukcja sprawiają, że lampa pozostaje niezawodnym elementem wystroju zewnętrznego przez wiele lat. A to wszystko w estetycznej, stalowej obudowie, która nigdy nie wychodzi z mody.
Endon Chesham Pir to dowód na to, że luksus może iść w parze z funkcjonalnością. Czy to nowoczesne, czy bardziej klasyczne aranżacje – ta lampa znajdzie swoje miejsce i podkreśli charakter każdej przestrzeni. Jeśli poszukujesz produktu, który podniesie prestiż Twojego domu, a zarazem będzie trwałym i efektywnym wyborem, Endon Chesham Pir 70305 z pewnością spełni Twoje oczekiwania.
Pliki do pobrania:
| Ogólne | 1 |
| Producent | Endon |
| EAN | 5016087903788 |
| Kod Producenta | 70305 |
| Kolekcja | Chesham Pir |
| Wymiary | 1 |
| Wysokość | 28 cm |
| Długość | 23 cm |
| Materiał i kolor | 1 |
| Materiał lampy | Stal |
| Kolor lampy | Biały |
| Żarówka | 1 |
| Trzonek lampy | E27 |
| Moc źródła światła | 40W |
| Źródło światła w zestawie | Nie |
| Specyfikacja techniczna | 1 |
| Napięcie znamionowe | 220-240V |
| Klasa i stopień ochrony | 1 |
| Stopień ochrony (IP) | 44 |
| Klasa energetyczna | A – G |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
0
-40%
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 879,33 zł
Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami
Katarzyna Gibała
Zapytania indywidualne
tel: +48 91 425 80 85
e-mail: sklep@mamylampy.pl
Zapytania inwestycyjne
tel: +48 789 800 020
e-mail: inwestycje@mamylampy.pl

