Lampa elewacyjna Elstead Lighting Egil EGIL-2W IP54 1xGX53 Aluminium Szary to elegancki i nowoczesny dodatek do każdego domu. Zapewnia nie tylko estetyczne oświetlenie, ale również funkcjonalność dzięki stopniu ochrony IP54, który chroni przed kurzem i zachlapaniami wodą.
Produkt ten został wykonany z wysokiej jakości aluminium, co gwarantuje trwałość i odporność na uszkodzenia. Kolor szary lampy dodaje jej uniwersalności, dzięki czemu będzie pasować do różnorodnych elewacji. Lampa ma kompaktowe wymiary, z wysokością i szerokością wynoszącą 14 cm oraz głębokością 5,4 cm, a jej waga to zaledwie 0,5 kg.
Model EGIL-2W z kolekcji Egil wyposażony jest w jeden trzonek GX53, co pozwala na zastosowanie energooszczędnej żarówki LED o mocy 9W. Napięcie znamionowe lampy to 220-240v 50hz, co czyni ją odpowiednią do użytku w większości europejskich gniazdek elektrycznych.
Prosty, ale zarazem nowoczesny design tej lampy elewacyjnej Elstead Lighting Egil sprawia, że będzie ona idealnym rozwiązaniem oświetleniowym do nowoczesnych, jak i klasycznych przestrzeni zewnętrznych. Jej kod producenta to EGIL-2W, a numer EAN to 5024005373612.
Podsumowując, Lampa elewacyjna Elstead Lighting Egil EGIL-2W IP54 1xGX53 Aluminium Szary to praktyczny i stylowy wybór dla każdego, kto ceni sobie jakość i design. Posiadając wspomniane cechy oraz spełniając normy ochrony, jest to produkt godny polecenia.
Pliki do pobrania:
| Ogólne | 1 |
| EAN | 5024005373612 |
| Kod Producenta | EGIL-2W |
| Kolekcja | Egil |
| Wymiary | 1 |
| Wysokość | 14 cm |
| Szerokość | 14 cm |
| Głębokość | 5,4 cm |
| Waga | 0,5 kg |
| Materiał i kolor | 1 |
| Materiał lampy | Aluminium |
| Kolor lampy | Szary |
| Żarówka | 1 |
| Trzonek lampy | GX53 |
| Liczba źródeł światła | 1 |
| Moc źródła światła | 9W LED |
| Specyfikacja techniczna | 1 |
| Napięcie znamionowe | 220-240v 50hz |
| Klasa i stopień ochrony | 1 |
| Stopień ochrony (IP) | IP54 |
| Klasa energetyczna | A - G |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
5
-15%
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 322,69 zł
Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami
Katarzyna Gibała
Zapytania indywidualne
tel: +48 91 425 80 85
e-mail: sklep@mamylampy.pl
Zapytania inwestycyjne
tel: +48 789 800 020
e-mail: inwestycje@mamylampy.pl

