Jeśli poszukujesz lampy wiszącej, która doda Twojemu wnętrzu nowoczesnego, industrialnego charakteru, to Lampa Wisząca Nordlux E27 40W Czarny z kolekcji VERONA jest idealnym wyborem. Wykonana z najwyższej jakości materiałów przez cenionego producenta NORDLUX, ta lampa to gwarancja trwałości i stylu.
Oświetlenie jest jednym z najważniejszych elementów wystroju każdego pomieszczenia. Dobra lampa potrafi odmienić cały charakter wnętrza, zapewniając odpowiednią atmosferę i komfort użytkowania. Lampa Wisząca Nordlux E27 40W Czarny ma wymiary idealne do oświetlania stołu w jadalni, salonu czy biurka w domowym gabinecie - wysokość wynosi 18,8 cm, szerokość i długość to 40 cm, a średnica klosza to także 40 cm.
Estetyka to nie wszystko. Lampa jest również funkcjonalna - zasilana napięciem znamionowym 230V, posiada stopień ochrony IP20, co oznacza, że jest odporna na wpływ przedmiotów o średnicy większej niż 12,5 mm. Dodatkowo, długość kabla wynosi aż 200 cm, co pozwala na swobodne umiejscowienie lampy w dowolnym miejscu pomieszczenia. Kabel w kolorze czarnym doskonale komponuje się z resztą lampy, tworząc spójną całość.
Warto również wspomnieć, że Lampa Wisząca Nordlux E27 40W Czarny nie zawiera w zestawie źródła światła, ale jest przystosowana do żarówek o trzonku E27 i mocy do 40W. Źródła światła są wymienne, co pozwala na łatwą zmianę żarówki w razie potrzeby.
Podkreśl swój niepowtarzalny styl dzięki Lampa Wisząca Nordlux E27 40W Czarny. Oryginalny design, wysoka jakość wykonania oraz funkcjonalność to cechy, które wyróżniają ją na tle innych produktów. Nie czekaj i dodaj do swojego wnętrza lampę, która będzie przyciągać wzrok i zachwycać każdego dnia.
Pliki do pobrania:
| Ogólne | 1 |
| Producent | NORDLUX |
| EAN | 5704924001635 |
| Kod Producenta | 2010863001 |
| Kolekcja | VERONA |
| Wymiary | 1 |
| Wysokość | 18,8 cm |
| Szerokość | 40 cm |
| Długość | 40 cm |
| Średnica klosza | 40 cm |
| Materiał i kolor | 1 |
| Kolor lampy | Czarny |
| Żarówka | 1 |
| Trzonek lampy | E27 |
| Moc źródła światła | 40W |
| Źródło światła w zestawie | Nie |
| Źródła światła wymienne | Tak |
| Dobierz żarówkę | 2737,2211,2732 |
| Specyfikacja techniczna | 1 |
| Napięcie znamionowe | 230V |
| Klasa i stopień ochrony | 1 |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Klasa energetyczna | A – G |
| Kabel | 1 |
| Długość kabla | 200 cm |
| Kolor kabla | Czarny |
| Kolekcja-Nordlux | VERONA |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
4.79809
Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami
Katarzyna Gibała
Zapytania indywidualne
tel: +48 91 425 80 85
e-mail: sklep@mamylampy.pl
Zapytania inwestycyjne
tel: +48 789 800 020
e-mail: inwestycje@mamylampy.pl

