Lampa Wisząca Sagunto Argon – Elegancja i Funkcjonalność na Wyciągnięcie Ręki
Przemyślany design, kawałek szlachetnego blasku, który zmienia wnętrze w niewidzialną orkiestrę światła. Lampa Wisząca Sagunto Argon to w istocie majstersztyk sztuki użytkowej, gdzie każdy detal – od szkła po stal mosiądzowaną – łączy się w harmonijną kompozycję, przyciągając spojrzenia i dodając przestrzeni wyjątkowego charakteru.
Ta lampa wisząca jest ucieleśnieniem prostoty i luksusu w jednym. Szkło o matowym wykończeniu w połączeniu z subtelną mosiądzowaną stalą tworzy duet, który przypomina dzieła dawnych mistrzów, nie tracąc przy tym ani krzty nowoczesności. Zawieszona ponad stołem w jadalni czy w centralnym punkcie salonu, Lampa Sagunto wtapia się w otoczenie niczym niewidzialny przewodnik po duszy Twojego domu.
Piękno Technicznych Szczegółów
Na pierwszy rzut oka wydaje się delikatna, a jednak to lampa, która skrywa w sobie niespotykaną moc. Oprawka typu E27 umożliwia korzystanie z żarówki o mocy do 15W, co przyciąga swoim oszczędnym charakterem i wydajnością – idealnym zarówno do małych, jak i większych pomieszczeń. Dzięki mocy, która subtelnie rozświetli przestrzeń wokół, wieczór spędzony w domu nabierze zupełnie nowego wyrazu.
Z wymiarami 20x21 cm, Lampa Sagunto jest odpowiednia do zróżnicowanych aranżacji – jej elegancka, ale jednocześnie kompaktowa forma z łatwością wtopi się w atmosferę wnętrza, dodając mu subtelnej wyrafinowanej elegancji. Przy długości przewodu wynoszącej 110 cm, znajdziesz idealne miejsce na jej zawieszenie, pasujące do Twoich osobistych preferencji i potrzeb wnętrza.
Solidność i Niezawodność
Wykonana z kombinacji szkła i mosiądzowanej stali Lampa Wisząca Sagunto nie tylko wygląda ekskluzywnie, ale jest także wytrzymała. Jej pełne gracji kształty kryją w sobie niezawodność materiałów, które zostały użyte w procesie produkcji. To wybór, który służy na lata, nie tracąc nic ze swego blasku. IP20 czyni ją odporną na kurz, co oznacza, że pozostanie estetyczną ozdobą, jaką się stała w dniu, gdy po raz pierwszy zagościła w Twoim domu.
Wiatr zmian, który Lampa Wisząca Sagunto Argon wnosi do przestrzeni to nie tylko kwestia stylu. To praktyczne rozwiązanie, które dopełnia wnętrze, nie dominując go. Wybierz lampę, dla której każdy dzień będzie celebracją piękna i funkcjonalności, nadając Twojemu wnętrzu nowe życie.
Pliki do pobrania:
| Ogólne | 1 |
| Producent | Argon |
| EAN | 5902553214086 |
| Kolekcja | Sagunto |
| Kod produktu | 4357 |
| Wymiary | 1 |
| Wysokość | 110 cm |
| Szerokość | 20 cm |
| Głębokość | 20 cm |
| Waga | 0,5 kg |
| Materiał i kolor | 1 |
| Materiał lampy | Szkło/ Stal Mosiądzowana |
| Kolor lampy | Opal Mat, Mosiądz |
| Żarówka | 1 |
| Trzonek lampy | E27 |
| Liczba źródeł światła | 1 |
| Moc źródła światła | 15W |
| Źródło światła w zestawie | Nie |
| Źródła światła wymienne | Tak |
| Specyfikacja techniczna | 1 |
| Napięcie znamionowe | 230V |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Wymiary opakowania [cm] | 25x21x21 cm |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
0
-18%
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 307,50 zł
Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami
Katarzyna Gibała
Zapytania indywidualne
tel: +48 91 425 80 85
e-mail: sklep@mamylampy.pl
Zapytania inwestycyjne
tel: +48 789 800 020
e-mail: inwestycje@mamylampy.pl

