Lampa Wisząca Nordlux LED Metal Czarny
Lampa Wisząca Nordlux LED Metal Czarny to kwintesencja nowoczesnego designu i niezrównanej jakości, którą docenią najbardziej wymagający klienci. Model OMARI łączy w sobie elegancką prostotę i funkcjonalność, stając się idealnym dopełnieniem współczesnych wnętrz. Solidna konstrukcja z czarnego metalu daje poczucie trwałości i klasy, które nie przemijają.
Co przemawia za wyborem tej lampy? Przede wszystkim jest to starannie zaprojektowany produkt wyposażony w zaawansowane oświetlenie LED, które rozświetla przestrzeń delikatnym, ciepłym światłem 2700 K. Zapewnia to nie tylko przytulną atmosferę, ale także energooszczędność, której wymaga dzisiejszy świat. Nordlux doskonale balansuje pomiędzy estetyką a technologią, dzięki czemu lampa jest równie piękna, co efektywna.
Zawieszenie w surowym, metalowym wykończeniu o czarnym kolorze, tworzy harmonijną całość. Wysokość 20 cm, szerokość 12 cm, oraz głębokość 12 cm sprawiają, że lampa doskonale wpasuje się w każdy rodzaj wnętrza – od minimalistycznych po bardziej ekstrawaganckie aranżacje. Jej konstrukcja pozwala na elastyczne dostosowanie długości zawieszenia do nawet 200 cm, co daje swobodę w aranżacji przestrzeni.
Lampa Nordlux przyciąga nie tylko wyglądem, ale także praktycznością. Stopień ochrony IP20 oznacza, że nadaje się do stosowania we wnętrzach, zapewniając bezpieczeństwo użytkowania. Nieco tajemniczy, matowy wykończenie dodaje charakteru każdej przestrzeni, podkreślając styl jej właściciela.
Dla tych, którzy doceniają detale, Nordlux przewidział subtelnie zintegrowane oświetlenie LED, które jest nie tylko wydajne, ale także przyjazne dla oka dzięki swojej klasie energetycznej F. Nie jest to tylko lampa – to inwestycja w jakość życia i styl, który przetrwa próbę czasu.
Pliki do pobrania:
| Ogólne | 1 |
| Producent | NORDLUX |
| EAN | 5704924005404 |
| Kod Producenta | 2112213003 |
| Kolekcja | OMARI |
| Wymiary | 1 |
| Wysokość | 20 cm |
| Szerokość | 12 cm |
| Długość | 12 cm |
| Średnica klosza | 3 cm |
| Materiał i kolor | 1 |
| Materiał lampy | Metal |
| Kolor lampy | Czarny |
| Żarówka | 1 |
| Trzonek lampy | LED |
| Źródło światła w zestawie | Tak |
| Źródła światła wymienne | Nie |
| Temperatura barwowa | 2700K |
| Specyfikacja techniczna | 1 |
| Napięcie znamionowe | 230V |
| Klasa i stopień ochrony | 1 |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Klasa energetyczna | F |
| Kabel | 1 |
| Długość kabla | 200 cm |
| Kolor kabla | Czarny |
| Strumień świetlny | 320 |
| Kolekcja-Nordlux | OMARI |
| Kolor | Czarny |
| Materiał | Metal |
| Kolor | Czarny |
| Materiał | Metal |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
5
-30%
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 205,49 zł
Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami
Katarzyna Gibała
Zapytania indywidualne
tel: +48 91 425 80 85
e-mail: sklep@mamylampy.pl
Zapytania inwestycyjne
tel: +48 789 800 020
e-mail: inwestycje@mamylampy.pl

