Potrzebujesz stylowej lampy wiszącej, która doda elegancji Twojemu wnętrzu? Sprawdź Lampa Wisząca Nordlux E27 40W Czarny z kolekcji NOTTI od znanej i cenionej marki NORDLUX. Ten model to połączenie nowoczesnego designu z funkcjonalnością. Idealnie sprawdzi się w salonie, sypialni czy jadalni, nadając pomieszczeniu wyjątkowego charakteru.
Lampa o wysokości 23,8 cm, szerokości 20 cm i długości 20 cm posiada średnicę klosza także 20 cm. Jest to idealny rozmiar, który nie przytłacza wnętrza, a jednocześnie stanowi efektowny detal. Kolor czarny lampy to ponadczasowy wybór, który pasuje do każdego stylu i kolorystyki pomieszczenia.
Trzonek lampy E27 pozwala na używanie żarówek o mocy do 40W, jednak źródło światła nie jest dołączone do zestawu. Masz pełną swobodę wyboru żarówki, która najlepiej spełni Twoje oczekiwania – czy to ciepłe, relaksujące światło, czy silne i jasne do pracy. Dodatkowo, źródła światła są wymienne, co oznacza, że bez problemu wymienisz żarówkę, kiedy tylko zajdzie taka potrzeba.
Lampa została wyposażona w 200 cm długości kabel w kolorze czarnym, dzięki czemu łatwo dopasujesz ją do swojej aranżacji i nie będziesz musiał martwić się o niedobór kabla. Napięcie znamionowe wynosi 230V, a stopień ochrony (IP) to IP20, więc jest to oświetlenie przeznaczone do użytku wewnętrznego.
Nie zwlekaj i zamów już dziś Lampa Wisząca Nordlux E27 40W Czarny – oświetlenie, które łączy w sobie elegancję, jakość i funkcjonalność. Daj się porwać nordyckiemu designowi i spraw, aby Twoje wnętrze zyskało na charakterze!
Pliki do pobrania:
| Ogólne | 1 |
| Producent | NORDLUX |
| EAN | 5704924001789 |
| Kod Producenta | 2011003003 |
| Kolekcja | NOTTI |
| Wymiary | 1 |
| Wysokość | 23,8 cm |
| Szerokość | 20 cm |
| Długość | 20 cm |
| Średnica klosza | 20 cm |
| Materiał i kolor | 1 |
| Kolor lampy | Czarny |
| Żarówka | 1 |
| Trzonek lampy | E27 |
| Moc źródła światła | 40W |
| Źródło światła w zestawie | Nie |
| Źródła światła wymienne | Tak |
| Dobierz żarówkę | 2737,2211,2732 |
| Specyfikacja techniczna | 1 |
| Napięcie znamionowe | 230V |
| Klasa i stopień ochrony | 1 |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Klasa energetyczna | A – G |
| Kabel | 1 |
| Długość kabla | 200 cm |
| Kolor kabla | Czarny |
| Kolekcja-Nordlux | NOTTI |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
4.49
Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami
Katarzyna Gibała
Zapytania indywidualne
tel: +48 91 425 80 85
e-mail: sklep@mamylampy.pl
Zapytania inwestycyjne
tel: +48 789 800 020
e-mail: inwestycje@mamylampy.pl

