Łącznik prosty (I) wpuszczany Maytoni Unity TRA002C‑11W – wszechstronność i trwałość w systemach oświetleniowych
Łącznik prosty (I) wpuszczany Maytoni Unity TRA002C‑11W to nieodzowny element jednofazowego systemu szynowego UNITY, oferujący niezawodność oraz estetyczny wygląd. Dzięki kompaktowym wymiarom – wysokość 2 cm, długość 8 cm i szerokość 6 cm – jest doskonałym rozwiązaniem dla każdej przestrzeni, pozwalając na dyskretne, lecz efektywne połączenie różnych segmentów instalacji oświetleniowej.
Produkt wykonany z wysokiej jakości aluminium wyróżnia się lekkością i łatwością montażu. Jego elegancka, biała ramka harmonijnie wpisuje się w dowolny wystrój wnętrza, co czyni go nie tylko funkcjonalnym komponentem technicznym, ale również dodatkiem wzbogacającym estetykę pomieszczenia. Aluminium zapewnia długotrwałe użytkowanie i odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz inne czynniki eksploatacyjne.
Łącznik ten jest przeznaczony do użytku wewnętrznego i działa przy napięciu AC 220-240V. Jest integralną częścią jednofazowego systemu szyn UNITY, wspierającym prawidłowe działanie całej instalacji oświetleniowej poprzez skuteczne scalanie poszczególnych elementów szynoprzewodu. Jako element montażowy odgrywa kluczową rolę w elastycznej konfiguracji układu świetlnego, umożliwiając łatwe dostosowanie do zmieniających się potrzeb aranżacyjnych.
Dzięki swojej wszechstronności łącznik prosty Maytoni Unity znajduje zastosowanie nie tylko w domowych przestrzeniach mieszkalnych, ale także w miejscach publicznych oraz komercyjnych takich jak galerie sztuki czy biura. Pomaga on zorganizować kompleksowy system oświetlenia punktowego lub liniowego dla fotografii, dzieł sztuki lub certyfikatów dekoracyjnych.
Zaufaj trwałości i wydajności produktu Maytoni – renomowanego producenta akcesoriów do systemów szynowych. Model TRA002C-11W posiada 2-letnią gwarancję producenta oraz kod EAN: 4251110042398 potwierdzający jego autentyczność i jakość wykonania.
| Ogólne | 1 |
| Producent | Maytoni |
| EAN | 4251110042398 |
| Kolekcja | Accessories for tracks Unity |
| Kod produktu | TRA002C-11W |
| Styl lampy | Single phase track system UNITY |
| Charakterystyka oprawy | Do wnętrz |
| Gwarancja | 2 lata |
| Wymiary | 1 |
| Wysokość | 2 cm |
| Szerokość | 6 cm |
| Długość | 8 cm |
| Materiał i kolor | 1 |
| Materiał lampy | Aluminium |
| Kolor lampy | Biały |
| Specyfikacja techniczna | 1 |
| Napięcie znamionowe | AC 220-240 |
| Rodzaj oprawy | Komponenty do systemu szyn do wbudowany / Jednofazowy |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
0
Łącznik prosty (I) wpuszczany TRA002C-11W Maytoni Unity TRA002C‑11W – biały, aluminium, do szyn jednofazowych Unity
Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami
Katarzyna Gibała
Zapytania indywidualne
tel: +48 91 425 80 85
e-mail: sklep@mamylampy.pl
Zapytania inwestycyjne
tel: +48 789 800 020
e-mail: inwestycje@mamylampy.pl

