Kątowy łącznik 135° Radity Maytoni TRA084CR-11W – Funkcjonalne rozwiązanie dla systemów natynkowych 48 V
Kątowy łącznik 135° Radity Maytoni TRA084CR-11W to precyzyjnie zaprojektowane akcesorium dedykowane do systemów oświetleniowych montowanych na powierzchni, działających na napięcie DC 48V. Ten element jest niezbędny w tworzeniu nowoczesnych aranżacji świetlnych w różnorodnych przestrzeniach wewnętrznych.
Produkt wykonany jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, co gwarantuje jego trwałość oraz odporność na codzienne użytkowanie. Biały kolor ramki sprawia, że kątowy łącznik harmonijnie wtapia się w każde otoczenie, stanowiąc elegancki dodatek do wnętrza. Jego kompaktowe wymiary – wysokość wynosząca zaledwie 0,6 cm oraz długość i szerokość po 5,5 cm – pozwalają na zastosowanie nawet w niewielkich pomieszczeniach bez obaw o zaburzenie estetyki przestrzeni.
Dzięki lekkiej konstrukcji i przemyślanej budowie, montaż kątowego łącznika Radity Maytoni jest szybki i prosty. To idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie funkcjonalność i wygodę użytkowania. Produkt ten znajdzie zastosowanie zarówno w mieszkaniach prywatnych jak i biurach czy przestrzeniach komercyjnych, gdzie podkreśli walory estetyczne wyeksponowanych dzieł sztuki lub innych dekoracyjnych elementów.
Jako część jednofazowego komponentu do natynkowego systemu szynowego, kątowy łącznik oferuje wszechstronność zastosowania. Może być używany jako element aranżacji świetlnej przy oświetleniu zdjęć czy wystaw artystycznych, dodając nowoczesnego charakteru każdemu projektowi wnętrza. Ponadto jego subtelna stylistyka wpisuje się doskonale zarówno w minimalistyczne jak i bardziej klasyczne style wystroju.
Bezkompromisowa jakość marki Maytoni gwarantuje nie tylko długotrwałe użytkowanie produktu ale również pewność, że będzie on spełniał swoje zadania przez lata bez potrzeby wymiany. Okres gwarancji wynoszący dwa lata to dodatkowe potwierdzenie niezawodności tego akcesorium.
| Ogólne | 1 |
| Producent | Maytoni |
| EAN | 4099776045724 |
| Kolekcja | Accessories for tracks Radity |
| Kod produktu | TRA084CR-11W |
| Styl lampy | Magnetic track system Radity |
| Charakterystyka oprawy | Do wnętrz |
| Gwarancja | 2 lata |
| Wymiary | 1 |
| Wysokość | 0,6 cm |
| Szerokość | 5,5 cm |
| Długość | 5,5 cm |
| Materiał i kolor | 1 |
| Materiał lampy | Tworzywo sztuczne |
| Kolor lampy | Biały |
| Specyfikacja techniczna | 1 |
| Napięcie znamionowe | DC 48 |
| Rodzaj oprawy | Komponenty do natynkowego systemu szynowego / Jednofazowy |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
0
Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami
Katarzyna Gibała
Zapytania indywidualne
tel: +48 91 425 80 85
e-mail: sklep@mamylampy.pl
Zapytania inwestycyjne
tel: +48 789 800 020
e-mail: inwestycje@mamylampy.pl

