Łącznik Lampy TRACK LIGHT Milagro White Typ T – Perfekcyjne Uzupełnienie Twojego Oświetlenia
Łącznik Lampy TRACK LIGHT Milagro White Typ T to nowoczesne i funkcjonalne rozwiązanie dla każdego rodzaju wnętrza. Zaprojektowany z myślą o estetyce i wydajności, stanowi idealny element systemów szynowych oświetleniowych, umożliwiając ich elastyczne dostosowanie do różnych potrzeb aranżacyjnych.
Łącznik jest przeznaczony do użytku wewnętrznego, co czyni go doskonałym wyborem dla przestrzeni takich jak salony, sypialnie, biura czy pomieszczenia komercyjne. Dzięki kompaktowym wymiarom (9,5 cm długości, 6,5 cm szerokości i 1,6 cm wysokości), oraz lekkiej konstrukcji o masie jedynie 0.30 kg, Łącznik Milagro White Typ T jest łatwy w montażu i nie obciąża dodatkowo konstrukcji nośnej.
Pod względem technicznym produkt charakteryzuje się niezawodnością i wysoką jakością wykonania. Zasilanie na poziomie ~230V/50Hz zapewnia stabilność pracy w standardowych instalacjach elektrycznych. Solidna budowa oraz użycie materiałów najwyższej jakości gwarantują długowieczność produktu i jego odporność na uszkodzenia mechaniczne wynikające z codziennego użytkowania.
W kontekście estetyki Łącznik TRACK LIGHT Milagro White Typ T harmonijnie wpisuje się w różnorodne style wnętrzarskie – od minimalistycznych po bardziej klasyczne aranżacje. Neutralna biała kolorystyka pozwala mu dyskretnie komponować się z resztą wystroju lub wręcz przeciwnie – tworzyć ciekawy kontrast z ciemniejszymi elementami dekoracyjnymi.
Dzięki swojej wszechstronności Łącznik Milagro może być zastosowany w dowolnym miejscu wymagającym innowacyjnego podejścia do oświetlenia przestrzeni. Może być częścią większego systemu szynowego w przestrzeni biurowej lub spełniać rolę pojedynczego łącznika w bardziej skomplikowanych projektach architektonicznych.
Korzystanie z tego produktu przekłada się nie tylko na efektywne wykorzystanie przestrzeni świetlnej ale również na zmniejszenie zużycia energii dzięki zastosowaniu energooszczędnych komponentów. To wybór idealny dla osób poszukujących trwałego i praktycznego rozwiązania bez kompromisów w zakresie stylu i wydajności.
| Ogólne | 1 |
| Producent | Milagro |
| EAN | 5902693739203 |
| Kolekcja | TRACK LIGHT |
| Kod produktu | ML3920 |
| Wymiary | 1 |
| Wysokość | 1,6 cm |
| Szerokość | 9,5 cm |
| Głębokość | 6,5 cm |
| Waga | 0.30kg |
| Materiał i kolor | 1 |
| Żarówka | 1 |
| Źródła światła wymienne | Tak |
| Specyfikacja techniczna | 1 |
| Napięcie znamionowe | ~230V/ 50Hz |
| Klasa i stopień ochrony | 1 |
| Dodatkowe funkcje | 1 |
| Kabel | 1 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
0
Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami
Katarzyna Gibała
Zapytania indywidualne
tel: +48 91 425 80 85
e-mail: sklep@mamylampy.pl
Zapytania inwestycyjne
tel: +48 789 800 020
e-mail: inwestycje@mamylampy.pl

