Endon Lampa wisząca Verina 12x28W G9 Chrom
Endon Lampa wisząca Verina 12x28W G9 Chrom
Udaj się w niezwykłą podróż w stronę światła i elegancji z lampą wiszącą Endon Verina, która łączy w sobie nowoczesne wzornictwo i wysokiej klasy materiały. Verina stworzona jest dla osób ceniących sobie wyrafinowane, a jednocześnie funkcjonalne rozwiązania oświetleniowe. Ta chromowana lampa, o niebagatelnej konstrukcji, złożona z 12 punktów świetlnych G9, jest swoistym klejnotem, przyciągającym wzrok w każdej przestrzeni.
Elegancka kombinacja stali, szkła oraz metalu nie tylko definiuje jej estetyczny makijaż, ale również zapewnia stabilność i trwałość konstrukcji. Endon Verina doskonale odnajduje się w różnorodnych aranżacjach wnętrz – od nowoczesnego glamour, przez styl nowojorski, aż po industrialny loft. Wybór tej lampy to inwestycja w oświetlenie, które przetrwa próbę czasu.
Zdecydowanie więcej niż tylko funkcjonalne źródło światła, Verina potrafi wydobyć z pomieszczenia ukryty potencjał. Jej regulowana długość, w zakresie od 250 mm do imponujących 3000 mm, ułatwia idealne dopasowanie do wysokości różnych pomieszczeń, a barwa światła na poziomie 2800K tworzy przytulną atmosferę sprzyjającą relaksowi.
Ochrona IP20 gwarantuje, że Verina doskonale sprawdzi się w miejscach mniej narażonych na wilgoć, jak salon, biuro czy jadalnia. Niezależnie od tego, gdzie zdecydujesz się ją umieścić, lampa ta będzie zawsze w centrum uwagi, roztaczając swój blask na wybrane przez Ciebie wnętrza.
Endon Verina to nie tylko lampa – to prawdziwa uczta dla tych, którzy oczekują od oświetlenia czegoś więcej. Niech ta elegancka kompozycja stanie się Twoją niespodzianką za każdym razem, gdy ją zapalisz, dodając codziennym chwilom odrobinę luksusu i wyjątkowości.
Pliki do pobrania:
| Ogólne | 1 |
| Producent | Endon |
| EAN | 5016087911424 |
| Kod Producenta | 76518 |
| Kolekcja | Verina |
| Pomieszczenie | Salon/Sypialnia/Jadalnia/Przedpokój/Korytarz/Biuro/Gabinet |
| Styl lampy | Nowoczesny/Glamour/Nowojorski/Loft |
| Gwarancja | 2 lata |
| Wymiary | 1 |
| Średnica | 57 cm |
| Wysokość klosza | 10,0 cm |
| Waga | 8,6kg |
| Materiał i kolor | 1 |
| Materiał lampy | Stal/Szkło/Metal |
| Kolor lampy | Chrom/Transparentny |
| Żarówka | 1 |
| Trzonek lampy | G9 |
| Liczba źródeł światła | 12 cm |
| Moc źródła światła | 28W |
| Źródło światła w zestawie | Nie |
| Źródła światła wymienne | Tak |
| Temperatura barwowa | 2800K |
| Dobierz żarówkę | 2928,2384,2386 |
| Specyfikacja techniczna | 1 |
| Czas pracy żarówki | 2000h |
| Lumeny | 370 lm |
| Napięcie znamionowe | 220-240V |
| Klasa i stopień ochrony | 1 |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Klasa energetyczna | A – G |
| Dodatkowe funkcje | 1 |
| Możliwość ściemniania | Tak |
| Regulowana wysokość | 250 mm - 3000 mm |
| Regulowany spadek | 250mm - 3000mm |
| Kabel | 1 |
| Kolor kabla | Jasny |
| Izolacja kabla | Skręcony PCV |
| Kolekcja-Link | Verina |
| Kolor | Chrom |
| Materiał | Stal |
| Trzonek | G9 |
| Ilość źródeł światła | Powyżej 4 |
| Styl | Nowoczesny |
| Kolor | Chrom |
| Trzonek | G9 |
| Materiał | Stal |
| Ilość źródeł światła | Powyżej 4 |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
5
Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami
Katarzyna Gibała
Zapytania indywidualne
tel: +48 91 425 80 85
e-mail: sklep@mamylampy.pl
Zapytania inwestycyjne
tel: +48 789 800 020
e-mail: inwestycje@mamylampy.pl

