Endon Lampa wisząca Tanaro 1x60W E27 Antyczny mosiądz
Endon to znana angielska marka słynąca z produkcji wysokiej jakości oświetlenia utrzymanego w różnych stylach dekoratorskich. Lampa wisząca Tanaro to projekt wykorzystujący elementy orientalnej stylistyki, który przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom stylu glamour. Metalowa konstrukcja wysadzana jest delikatnymi szklanymi ozdobami. Po zapaleniu żarówki lampa tworzy ozdobną, świetlistą kulę, która rzuca na ścianę delikatne świetlne refleksy. Daje ona dzięki temu ciepłe światło, stwarzające w pomieszczeniu przyjemną, nastrojową atmosferę.
Kulista lampa zawieszona jest na długim, ozdobnym łańcuszku. To idealne oświetlenie stołów, stolików oraz dodatkowe źródło światła w miejscach przeznaczonych do relaksu. Subtelny odcień postarzanego mosiądzu, jaki nadano metalowym elementom lampy, ma uniwersalny charakter i bez problemu komponuje się z innymi kolorami w pomieszczeniu.
Lampa wisząca Endon posiada jedną oprawkę E27, która jest przeznaczona dla źródła światła o maksymalnej mocy 60 W (produkt sprzedawany jest bez źródła światła w zestawie).
Pliki do pobrania:
| Ogólne | 1 |
| Producent | Endon |
| EAN | 5016087036660 |
| Kod Producenta | EH-TANARO-AB |
| Kolekcja | Tanaro |
| Pomieszczenie | Salon/Sypialnia/Jadalnia/Przedpokój/Korytarz/Biuro/Gabinet |
| Styl lampy | Glamour/Nowoczesny/Nowojorski |
| Gwarancja | 2 lata |
| Wymiary | 1 |
| Średnica | 30 cm |
| Waga | 2,9kg |
| Materiał i kolor | 1 |
| Materiał lampy | Stal/Szkło/Metal |
| Kolor lampy | Mosiężny/Transparentny |
| Żarówka | 1 |
| Trzonek lampy | E27 |
| Liczba źródeł światła | 1 |
| Moc źródła światła | 60W |
| Źródło światła w zestawie | Nie |
| Źródła światła wymienne | Tak |
| Dobierz żarówkę | 2737,2732,2212 |
| Specyfikacja techniczna | 1 |
| Czas pracy żarówki | 20000h |
| Lumeny | 700 lm |
| Napięcie znamionowe | 220-240V |
| Klasa i stopień ochrony | 1 |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Klasa energetyczna | A – G |
| Dodatkowe funkcje | 1 |
| Możliwość ściemniania | Tak |
| Regulowana wysokość | 375 mm - 1220 mm |
| Regulowany spadek | 375mm - 1220mm |
| Kabel | 1 |
| Kolor kabla | Brązowy |
| Izolacja kabla | Pleciony PCV |
| Kolekcja-Link | Tanaro |
| Kolor | Złoty |
| Materiał | Stal |
| Styl | Glamour |
| Kolor | Złoty |
| Trzonek | E27 |
| Materiał | Stal |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
4.85
Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami
Katarzyna Gibała
Zapytania indywidualne
tel: +48 91 425 80 85
e-mail: sklep@mamylampy.pl
Zapytania inwestycyjne
tel: +48 789 800 020
e-mail: inwestycje@mamylampy.pl

