Endon Lampa sufitowa Oscar 6x18W G9 Szczotkowany Mosiądz
Lampa sufitowa Oscar renomowanej angielskiej marki Endon to nowoczesne oświetlenie odpowiednie do wnętrz, w których efektowna lampa stanowić ma główny element przyciągający uwagę. Oparta na metalowej kuli konstrukcja ma aż sześć symetrycznie rozmieszczonych kulistych kloszy. Rozświetlone od wewnątrz białe, szklane kule tworzą w pomieszczeniu przyjemną atmosferę, odpowiednią do wnętrz mieszkalnych lub przeznaczonych do wypoczynku.
Metalowa obudowa ma barwę i strukturę szczotkowanego mosiądzu, dzięki czemu mieni się subtelnym, ciepłym blaskiem. Uniwersalne połączenie bieli kloszy i złotawej barwy metalu sprawdzi się w wielu aranżacjach kolorystycznych – zarówno wśród modnych bieli, jak i w przypadku ciemniejszych barw oraz drewna. To ozdobne oświetlenie o szerokim zastosowaniu – może pełnić rolę lampy nad stołem, wyspą kuchenną, a także oświetlenia głównego w mniejszym pomieszczeniu.
Lampa sufitowa Endon posiada sześć oprawek G9, które są przeznaczone dla źródeł światła o maksymalnej mocy 18 W (produkt sprzedawany jest bez źródeł światła w zestawie).
Pliki do pobrania:
| Ogólne | 1 |
| Producent | Endon |
| EAN | 5016087911295 |
| Kod Producenta | 76501 |
| Kolekcja | Oscar |
| Pomieszczenie | Salon/Sypialnia/Jadalnia/Przedpokój/Korytarz/Biuro/Gabinet |
| Styl lampy | Nowoczesny/Klasyczny |
| Gwarancja | 2 lata |
| Wymiary | 1 |
| Średnica | 49,8 cm |
| Głębokość | 37,0 cm |
| Waga | 2,4kg |
| Materiał i kolor | 1 |
| Materiał lampy | Stal/Szkło/Metal |
| Kolor lampy | Złoty/Biały |
| Żarówka | 1 |
| Trzonek lampy | G9 |
| Liczba źródeł światła | 6 cm |
| Moc źródła światła | 18W |
| Źródło światła w zestawie | Nie |
| Źródła światła wymienne | Tak |
| Temperatura barwowa | 2800K |
| Dobierz żarówkę | 2928,2384,2386 |
| Specyfikacja techniczna | 1 |
| Czas pracy żarówki | 2000h |
| Lumeny | 204 lm |
| Napięcie znamionowe | 220-240V |
| Klasa i stopień ochrony | 1 |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Klasa energetyczna | A – G |
| Dodatkowe funkcje | 1 |
| Możliwość ściemniania | Tak |
| Projekcja | 370mm |
| Kolekcja-Link | Oscar |
| Kolor | Złoty |
| Materiał | Stal |
| Trzonek | G9 |
| Ilość źródeł światła | Powyżej 4 |
| Styl | Nowoczesny |
| Kolor | Złoty |
| Trzonek | G9 |
| Materiał | Stal |
| Ilość źródeł światła | Powyżej 4 |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
4.85
Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami
Katarzyna Gibała
Zapytania indywidualne
tel: +48 91 425 80 85
e-mail: sklep@mamylampy.pl
Zapytania inwestycyjne
tel: +48 789 800 020
e-mail: inwestycje@mamylampy.pl

