Endon Lampa sufitowa Cagney 3x33W G9 Antyczny mosiądz
Witamy w świecie elegancji i wyrafinowania z lampą sufitową Endon Cagney 3x33W G9 w antycznym mosiądzu. Ta wyjątkowa propozycja od renomowanej marki Endon to dekoracyjny majstersztyk, który zamieni każdy salon, sypialnię czy jadalnię w przestrzeń pełną klasy i stylu. Idealne połączenie funkcjonalności z estetyką sprawia, że jest to produkt dla najbardziej wymagających klientów, którzy oczekują najwyższej jakości.
Wykonana z wytrzymałej stali i szkła, Cagney urzeka detalami w mosiężnym wykończeniu, które dodaje wnętrzom ciepła oraz przytulności. Jej klasyczny design z nutą nowojorskiego szyku sprawia, że pasuje do różnych stylów pomieszczeń - od tradycyjnych po bardziej współczesne. Lampy G9 o mocy 3x33W pozwalają na idealne rozświetlenie przestrzeni, tworząc przyjemną atmosferę w każdym z zakątków domu.
Pomimo eleganckiego wyglądu, lampa Cagney jest także praktyczna. Została zaprojektowana z myślą o trwałości - klasa ochrony IP20 gwarantuje długowieczność, a sama lampa ma żywotność do 2000 godzin. To rozwiązanie, które nie tylko cieszy oko, ale i zapewnia bezproblemowe użytkowanie na lata. Lekkość konstrukcji (zaledwie 2,2 kg) oraz przemyślane proporcje sprawiają, że montaż tej lampy to czysta przyjemność.
Wymagający klienci docenią również wszechstronność tego oświetlenia. Cagney doskonale sprawdzi się nie tylko w salonie czy jadalni, ale również w przedpokoju, biurze czy gabinecie, wprowadzając do tych przestrzeni odrobinę luksusu i niepowtarzalnego charakteru. Warto dodać, że produkt ten łączy w sobie funkcjonalność z energooszczędnością - jest zgodny z normami energetycznymi od A do G.
Ostateczny efekt świetlny podkreślony barwą 2800K oraz strumieniem świetlnym 458 lm daje wyjątkowe oświetlenie, które można dopasować do indywidualnych potrzeb każdego wnętrza. Endon Cagney to lampa, która z pewnością zadowoli tych, którzy szukają ponadczasowej elegancji i doskonałości. To naprawdę niezastąpione dopełnienie Twojego domu.
Pliki do pobrania:
| Ogólne | 1 |
| Producent | Endon |
| EAN | 5016087020324 |
| Kod Producenta | CAGNEY-3AB |
| Kolekcja | Cagney |
| Pomieszczenie | Salon/Sypialnia/Jadalnia/Przedpokój/Korytarz/Biuro/Gabinet |
| Styl lampy | Klasyczny/Nowojorski |
| Gwarancja | 2 lata |
| Wymiary | 1 |
| Średnica | 55 cm |
| Głębokość | 430 mm |
| Waga | 2,2kg |
| Materiał i kolor | 1 |
| Materiał lampy | Stal/Szkło/Metal |
| Kolor lampy | Mosiężny/Biały |
| Żarówka | 1 |
| Trzonek lampy | G9 |
| Liczba źródeł światła | 3 |
| Moc źródła światła | 33W |
| Źródło światła w zestawie | Nie |
| Źródła światła wymienne | Tak |
| Temperatura barwowa | 2800K |
| Dobierz żarówkę | 2928,2384,2386 |
| Specyfikacja techniczna | 1 |
| Czas pracy żarówki | 2000h |
| Lumeny | 458 lm |
| Napięcie znamionowe | 220-240V |
| Klasa i stopień ochrony | 1 |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Klasa energetyczna | A – G |
| Dodatkowe funkcje | 1 |
| Możliwość ściemniania | Tak |
| Projekcja | 430mm |
| Kolekcja-Link | Cagney |
| Kolor | Złoty |
| Materiał | Stal |
| Trzonek | G9 |
| Ilość źródeł światła | 3 |
| Styl | Antyczny |
| Kolor | Chrom |
| Trzonek | G9 |
| Materiał | Stal |
| Ilość źródeł światła | 3 |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
5
Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami
Katarzyna Gibała
Zapytania indywidualne
tel: +48 91 425 80 85
e-mail: sklep@mamylampy.pl
Zapytania inwestycyjne
tel: +48 789 800 020
e-mail: inwestycje@mamylampy.pl

