Endon Lampa sufitowa Brio 3x40W E14 Chrom
Odkryj piękno i elegancję z lampą sufitową Endon Brio 3x40W E14 Chrom. Niech Twoje wnętrze zyska niepowtarzalny, prestiżowy charakter dzięki tej wyjątkowej lampie, która jest kwintesencją luksusu i najwyższej jakości w branży oświetleniowej. Zaprojektowana z myślą o miłośnikach klasycznych wnętrz, lampa Brio doskonale komponuje się zarówno z elegancką sypialnią, stylowym salonem, jak i wykwintną jadalnią.
Endon Brio to synonim doskonałości wykonania. Konstrukcja z trwałego i szlachetnego chromu nie tylko zachwyca, ale również gwarantuje wytrzymałość, jakiej oczekuje najbardziej wymagający klient. W połączeniu z subtelnym białym odcieniem tkaniny, lampa tworzy atmosferę wyrafinowanego komfortu, który można poczuć w każdym pomieszczeniu.
Jeżeli zależy Ci na czystym, ale jednocześnie ciepłym świetle, Brio spełni te oczekiwania dzięki trzem żarówkom o mocy do 40W każda. Typ oprawy E14 zapewnia łatwą zmianę źródeł światła, dodając praktyczności tej estetycznej konstrukcji. Oświetlenie pracuje w zakresie napięć 220-240V, a klasa energetyczna A – G pozwala na efektywne zarządzanie zużyciem energii.
Lampa sufitowa Brio jest przemyślanym dodatkiem do wnętrz w stylu angielskim czy nowojorskim, gdzie harmonizuje z elegancją oraz klasyką. IP20 zapewnia, że jest odpowiednia do suchych pomieszczeń, takich jak biuro czy gabinet, gdzie jej elegancja będzie intrygującym kontrapunktem. Kompaktowe wymiary - 46,5 cm wysokości i 50 cm średnicy - sprawdzają się idealnie w mniejszych przestrzeniach, nadając im lekkości i subtelności.
Jeśli poszukujesz oświetlenia, które łączy w sobie estetykę, jakość wykonania oraz niezawodność, Endon Lampa sufitowa Brio będzie trafnym wyborem. To nie tylko oświetlenie, to sztuka tworzenia przestrzeni, w której można odpoczywać, pracować i żyć z poczuciem luksusu na co dzień.
Pliki do pobrania:
| Ogólne | 1 |
| Producent | Endon |
| EAN | 5016087008513 |
| Kod Producenta | BRIO-3CH |
| Kolekcja | Brio |
| Pomieszczenie | Salon/Sypialnia/Jadalnia/Przedpokój/Korytarz/Biuro/Gabinet |
| Styl lampy | Klasyczny/Angielski/Nowojorski |
| Gwarancja | 2 lata |
| Wymiary | 1 |
| Wysokość | 46,5 cm |
| Średnica | 50 cm |
| Średnica klosza | 130mm |
| Waga | 0,9kg |
| Materiał i kolor | 1 |
| Materiał lampy | Stal/Tkanina/Metal |
| Materiał klosza | Tkanina |
| Kolor lampy | Chrom/Srebrny/Biały |
| Kolor klosza | Biały |
| Żarówka | 1 |
| Trzonek lampy | E14 |
| Liczba źródeł światła | 3 |
| Moc źródła światła | 40W |
| Źródło światła w zestawie | Nie |
| Źródła światła wymienne | Tak |
| Dobierz żarówkę | 2243,3750,2015 |
| Specyfikacja techniczna | 1 |
| Lumeny | 222 lm |
| Napięcie znamionowe | 220-240V |
| Klasa i stopień ochrony | 1 |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Klasa energetyczna | A – G |
| Dodatkowe funkcje | 1 |
| Możliwość ściemniania | Tak |
| Projekcja | 465mm |
| Kolekcja-Link | Brio |
| Kolor | Chrom |
| Materiał | Stal |
| Trzonek | E14 |
| Ilość źródeł światła | 3 |
| Styl | Klasyczny |
| Kolor | Chrom |
| Trzonek | E14 |
| Materiał | Stal |
| Ilość źródeł światła | 3 |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
4.58516
Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami
Katarzyna Gibała
Zapytania indywidualne
tel: +48 91 425 80 85
e-mail: sklep@mamylampy.pl
Zapytania inwestycyjne
tel: +48 789 800 020
e-mail: inwestycje@mamylampy.pl

