Endon Lampa sufitowa Aherne 5x33W G9 Antyczny mosiądz
Pozwól, że przedstawię Ci dzieło, które łączy elegancję dawnych lat z nowoczesnym kunsztem – Endon Lampa sufitowa Aherne 5x33W G9 w antycznym mosiądzu. Ten imponujący żyrandol to nie tylko oświetlenie, to prawdziwe wyrażenie wyrafinowanego stylu. Tym, co wyróżnia Aherne, jest jego subtelna gra świateł i cieni, zapewniona przez pięć punktów świetlnych, które wspólnie tworzą atmosferę pełną klasy i uroku.
Wykonana z najwyższej jakości materiałów, takich jak stal, szkło i metal, lampa imponuje trwałością i solidnością. Bogaty, mosiężny odcień powierzchni nadaje pomieszczeniu ciepły, romantyczny charakter, który sprawdzi się zarówno w nowoczesnych, jak i glamour wnętrzach. To element, który doskonale wkomponuje się w salony, jadalnie, czy sypialnie, dodając im monumentalności i gracji. Zastosowanie technologii G9 umożliwia użytkowanie energooszczędnych źródeł światła.
Antyczny mosiądz jako wykończenie zachwyca nieprzemijającym stylem, a dzięki temu, że lampa zabezpieczona jest standardem IP20, z powodzeniem sprawdzi się również w przedpokojach czy biurach, gdzie każdy element musi być niezawodny. Kompaktowe wymiary (wysokość 7,3 cm, średnica 47,2 cm) przy wadze zaledwie 1,2 kg, sprawiają, że instalacja jest banalnie prosta, a efekt estetyczny zostaje zachowany w każdym szczególe.
Z każdą chwilą spędzoną w towarzystwie lampy Aherne, można odczuć, jak harmonizuje ona przestrzeń i tworzy intymną atmosferę, sprzyjającą rozmowom czy odpoczynkowi. To propozycja dla tych, którzy pragną, aby ich dom był miejscem pełnym charakteru i niepowtarzalnego uroku. To coś więcej niż lampa – to inwestycja w jakość i artystyczne doznania, które pozostają aktualne przez lata.
Pliki do pobrania:
| Ogólne | 1 |
| Producent | Endon |
| EAN | 5016087906932 |
| Kod Producenta | 73757 |
| Kolekcja | Aherne |
| Pomieszczenie | Salon/Sypialnia/Jadalnia/Przedpokój/Korytarz/Biuro/Gabinet |
| Styl lampy | Glamour/Nowoczesny/Nowojorski |
| Gwarancja | 2 lata |
| Wymiary | 1 |
| Średnica | 47,2 cm |
| Głębokość | 7,3 cm |
| Waga | 1,2kg |
| Materiał i kolor | 1 |
| Materiał lampy | Stal/Szkło/Metal |
| Kolor lampy | Mosiężny/Transparentny |
| Żarówka | 1 |
| Trzonek lampy | G9 |
| Liczba źródeł światła | 5 cm |
| Moc źródła światła | 33W |
| Źródło światła w zestawie | Nie |
| Źródła światła wymienne | Tak |
| Temperatura barwowa | 2800K |
| Dobierz żarówkę | 2928,2384,2386 |
| Specyfikacja techniczna | 1 |
| Czas pracy żarówki | 2000h |
| Lumeny | 458 lm |
| Napięcie znamionowe | 220-240V |
| Klasa i stopień ochrony | 1 |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Klasa energetyczna | A – G |
| Dodatkowe funkcje | 1 |
| Możliwość ściemniania | Tak |
| Projekcja | 73mm |
| Kolekcja-Link | Aherne |
| Kolor | Złoty |
| Materiał | Stal |
| Trzonek | G9 |
| Ilość źródeł światła | Powyżej 4 |
| Styl | Antyczny |
| Kolor | Chrom |
| Trzonek | G9 |
| Materiał | Stal |
| Ilość źródeł światła | Powyżej 4 |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
4.52457
Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami
Katarzyna Gibała
Zapytania indywidualne
tel: +48 91 425 80 85
e-mail: sklep@mamylampy.pl
Zapytania inwestycyjne
tel: +48 789 800 020
e-mail: inwestycje@mamylampy.pl

