Endon Lampa sufitowa Clef 3x33W G9 Chrom
Wyjątkowy design i niezawodna funkcjonalność spotykają się w eleganckiej lampie sufitowej Endon Clef 3x33W G9 Chrom, która stanowi idealne dopełnienie luksusowych wnętrz. Projekt tego modelu jest hołdem dla nowoczesności, łącząc w sobie subtelne linie i szlachetne materiały, które przyciągają uwagę i dodają blasku każdej przestrzeni. Doskonale wpisuje się w styl salonu, sypialni, jadalni czy biura, czyniąc je bardziej przytulnymi i stylowymi.
Wykonana z najwyższej jakości stali oraz szkła, lampa Endon Clef jest przykładem na to, jak estetyka może iść w parze z wytrzymałością. Chromowane wykończenie i biały akcent nadają jej lekkości i elegancji. Dzięki trzem punktom świetlnym, opartych na popularnych żarówkach G9 o mocy 33W, emituje jasne światło o neutralnej temperaturze 2800K, doskonale podkreślając naturalny kolor otoczenia i zapewniając niepowtarzalną atmosferę w każdym pomieszczeniu.
Lampa sufitowa Clef została zaprojektowana z myślą o wymagających klientach, którym zależy na najwyższej klasy rozwiązaniach oświetleniowych. Jej montaż jest niezwykle prosty, a wartość energetyczna mieści się w przedziale A – G, co gwarantuje efektywność przy jednoczesnym niskim zużyciu energii. Zastosowanie klasy szczelności IP20 czyni ją idealnym wyborem do zastosowania wewnętrznego.
Wszystko to zwinie zamknięte w wymiarach 510 mm - 750 mm, co zapewnia swobodę aranżacji we wnętrzach różnej wielkości, czyniąc z Endon Clef prawdziwie uniwersalne rozwiązanie. Odporna konstrukcja i długowieczne komponenty pozwolą cieszyć się jej nieprzeciętnym wdziękiem przez wiele lat. Dla tych, którzy nie akceptują kompromisów, lampa sufitowa Endon Clef jest wizytówką luksusowego stylu życia.
Pliki do pobrania:
| Ogólne | 1 |
| Producent | Endon |
| EAN | 5016087016266 |
| Kod Producenta | CLEF-BAR-3CH |
| Kolekcja | Clef |
| Pomieszczenie | Salon/Sypialnia/Jadalnia/Przedpokój/Korytarz/Biuro/Gabinet |
| Styl lampy | Nowoczesny |
| Gwarancja | 2 lata |
| Wymiary | 1 |
| Szerokość | 11,5 cm |
| Długość | 970mm |
| Waga | 3,2kg |
| Materiał i kolor | 1 |
| Materiał lampy | Stal/Szkło/Metal |
| Kolor lampy | Chrom/Biały |
| Żarówka | 1 |
| Trzonek lampy | G9 |
| Liczba źródeł światła | 3 |
| Moc źródła światła | 33W |
| Źródło światła w zestawie | Nie |
| Źródła światła wymienne | Tak |
| Temperatura barwowa | 2800K |
| Dobierz żarówkę | 2928,2384,2386 |
| Specyfikacja techniczna | 1 |
| Czas pracy żarówki | 2000h |
| Lumeny | 458 lm |
| Napięcie znamionowe | 220-240V |
| Klasa i stopień ochrony | 1 |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Klasa energetyczna | A – G |
| Dodatkowe funkcje | 1 |
| Możliwość ściemniania | Tak |
| Regulowana wysokość | 510 mm - 750 mm |
| Regulowany spadek | 510mm - 750mm |
| Kolekcja-Link | Clef |
| Kolor | Chrom |
| Materiał | Stal |
| Trzonek | G9 |
| Ilość źródeł światła | 3 |
| Styl | Nowoczesny |
| Kolor | Chrom |
| Trzonek | G9 |
| Materiał | Stal |
| Ilość źródeł światła | 3 |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
5
Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami
Katarzyna Gibała
Zapytania indywidualne
tel: +48 91 425 80 85
e-mail: sklep@mamylampy.pl
Zapytania inwestycyjne
tel: +48 789 800 020
e-mail: inwestycje@mamylampy.pl

