Endon Lampa ścienna Axis 1x8W LED Chrom
Endon Lampa ścienna Axis 1x8W LED Chrom to wyrafinowane połączenie nowoczesnej technologii LED z eleganckim designem, które zadowoli nawet najbardziej wymagających entuzjastów doskonałości w każdym detalu. Ten wyjątkowy kinkiet o chromowanym wykończeniu doskonale wkomponuje się w nowoczesne wnętrza, dodając im niepowtarzalnego blasku.
Subtelna konstrukcja o wymiarach 4,2 cm szerokości, 12 cm wysokości i 40 cm długości sprawia, że lampa wygląda lekko i stylowo, idealnie wpasowując się w przestrzeń każdej sypialni, salonu czy eleganckiego holu. Metaliczny odcień lśniącego chromu uzupełniono o transparentne elementy, które wprowadzą do wnętrza świeżość i przejrzystość. Lampa skonstruowana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego gwarantuje nie tylko trwałość, lecz także lekkość, ważąc jedynie 0,2 kg.
Zastosowana w lampie dioda LED emituje przyjemne, neutralne światło o temperaturze barwowej 6500K i jasności 900 lumenów, zapewniając oświetlenie na poziomie, który sprzyja pracy, odpoczynkowi i wieczornym czytaniu. Ponadto, dzięki klasie ochrony IP44, lampa sprawdzi się także w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności, co czyni ją idealnym wyborem również dla nowoczesnych łazienek i kuchni.
Endon Axis wykorzystuje nowoczesne technologie, które nie tylko zapewniają 30,000 godzin pracy, ale także pozostają w zgodzie z najnowszymi standardami energetycznymi klasy A do G. Efektywność energetyczna perłą w koronie tego produktu jest szczególnie doceniana przez świadomych użytkowników poszukujących ekologicznych rozwiązań.
Dzięki niewymagającej pielęgnacji i długowieczności, Endon Lampa ścienna Axis 1x8W LED Chrom jest esencją elegancji, która przetrwa próbę czasu, zapewniając wyjątkowe oświetlenie każdego dnia. To wybór dla tych, którzy szukają harmonicznego połączenia funkcjonalności i współczesnego stylu.
Pliki do pobrania:
| Ogólne | 1 |
| Producent | Endon |
| EAN | 5016087910878 |
| Kod Producenta | 76658 |
| Kolekcja | Axis |
| Styl lampy | Nowoczesny |
| Gwarancja | 5 lat |
| Wymiary | 1 |
| Wysokość | 4,2 cm |
| Szerokość | 40 cm |
| Głębokość | 12,0 cm |
| Waga | 0,2kg |
| Materiał i kolor | 1 |
| Materiał lampy | Tworzywo Sztuczne |
| Kolor lampy | Chrom/Transparentny |
| Żarówka | 1 |
| Trzonek lampy | LED |
| Liczba źródeł światła | 1 cm |
| Moc źródła światła | 8W |
| Źródło światła w zestawie | Tak |
| Źródła światła wymienne | Nie |
| Temperatura barwowa | 6500K |
| Specyfikacja techniczna | 1 |
| Czas pracy żarówki | 30000h |
| Lumeny | 900 lm |
| Napięcie znamionowe | 220-240V |
| Klasa i stopień ochrony | 1 |
| Stopień ochrony (IP) | IP44 |
| Klasa energetyczna | A – G |
| Dodatkowe funkcje | 1 |
| Możliwość ściemniania | Brak |
| Projekcja | 120mm |
| Kolekcja-Link | Axis |
| Kolor | Chrom |
| Materiał | Tworzywo |
| Kolor | Chrom |
| Trzonek | LED |
| Materiał | Stal |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Stopień ochrony IP | IP44 |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
5
Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami
Katarzyna Gibała
Zapytania indywidualne
tel: +48 91 425 80 85
e-mail: sklep@mamylampy.pl
Zapytania inwestycyjne
tel: +48 789 800 020
e-mail: inwestycje@mamylampy.pl

