Lampa ścienna Acadia Endon to unikatowa konstrukcja ze stali nierdzewnej i kryształowego szkła. Jej oryginalna ozdobna forma została zaprojektowana przede wszystkim po to, aby zdobić pomieszczenie. Umieszczona wewnątrz kwadratowej obudowy żarówka jest ukryta za szklanymi elementami o nieregularnej strukturze. Jej światło wielokrotnie załamuje się i odbija zarówno od szklanych elementów, jak i od połyskującej obudowy, tworząc efektowną kompozycję wyróżniającą się na tle ściany.
Kinkiet z srebrnego metalu i transparentnego szkła pasuje do każdego zestawienia kolorystycznego – będzie pięknie współgrał z modnymi bielami i szarościami lub wyróżniał się na tle ciemniejszych barw. Ozdobna lampa ścienna o prostokątnym kształcie pasuje do aranżacji w stylu glamour, a także do nowoczesnych wnętrz, w których ważne są przyciągające uwagę dodatki. Sprawdzi się w roli dodatkowego oświetlenia salonu, sypialni czy przedpokoju.
Lampa ścienna Endon posiada jedną oprawkę E14, która jest przeznaczona dla źródła światła o maksymalnej mocy 40W (produkt sprzedawany jest bez źródła światła w zestawie).
Pliki do pobrania:
| Ogólne | 1 |
| Producent | Endon |
| EAN | 5016087975808 |
| Kod Producenta | 81932 |
| Kolekcja | Acadia |
| Styl lampy | Glamour |
| Gwarancja | 2 lata |
| Wymiary | 1 |
| Wysokość | 30 cm |
| Szerokość | 23 cm |
| Głębokość | 15,0 cm |
| Waga | 2,3kg |
| Materiał i kolor | 1 |
| Materiał lampy | Metal/Kryształ |
| Kolor lampy | Chrom/Transparentny |
| Żarówka | 1 |
| Trzonek lampy | E14 |
| Liczba źródeł światła | 1 cm |
| Moc źródła światła | 40W |
| Źródło światła w zestawie | Nie |
| Źródła światła wymienne | Tak |
| Dobierz żarówkę | 2243,3750,2015 |
| Specyfikacja techniczna | 1 |
| Lumeny | 400 lm |
| Napięcie znamionowe | 220-240V |
| Klasa i stopień ochrony | 1 |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Klasa energetyczna | A – G |
| Dodatkowe funkcje | 1 |
| Możliwość ściemniania | Tak |
| Projekcja | 150mm |
| Kolekcja-Link | Acadia |
| Kolor | Biały |
| Materiał | Stal |
| Styl | Nowoczesny |
| Kolor | Biały |
| Trzonek | E14 |
| Materiał | Stal |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
4.875
Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami
Katarzyna Gibała
Zapytania indywidualne
tel: +48 91 425 80 85
e-mail: sklep@mamylampy.pl
Zapytania inwestycyjne
tel: +48 789 800 020
e-mail: inwestycje@mamylampy.pl

