Endon Lampa podłogowa Tripod 1x60W E27 Drewno
Kiedy wnętrze Twojego domu ma być zarówno przytulne, jak i eleganckie, sięgaj tylko po sprawdzone rozwiązania. Endon Lampa podłogowa Tripod 1x60W E27 Drewno to esencja skandynawskiego stylu, który łączy funkcjonalność z nieprzeciętnym designem, wnosząc tym samym do Twojego wnętrza niepowtarzalny charakter. Wyróżnia ją solidnie wykonana, smukła podstawa z drewna, która nie tylko przykuje wzrok, ale też zapewni niezachwianą stabilność. Choć produkt ten oferowany jest bez klosza, to daje Ci możliwość wyboru materiału i koloru wedle własnej estetyki, dostosowując lampę do indywidualnych potrzeb.
Jedną z wyjątkowych zalet tej lampy jest jej kompatybilność z różnorodnymi kloszami i żarówkami typu E27 o maksymalnej mocy 60W. Technologia zastosowana przez Endon sprawia, że instalacja jest niebywale prosta: lampa wyposażona jest w sprytny system podwójnych wtyczek, pozwalający na łatwe przełączenie z angielskiej wtyczki na europejską.
Zróżnicowanie wysokości od 690 mm do 1440 mm umożliwia stworzenie odpowiedniego nastroju, dzięki czemu lampa świetnie sprawdzi się jako główny element oświetlenia w salonie lub nastrojowa lampa do czytania. Jej minimalistyczna forma w połączeniu z elementami z tkaniny oraz czarno-srebrną kolorystyką doskonale wpisuje się w obecne trendy. Niezawodność i trwałość lampy potwierdza imponujący czas pracy wynoszący 20 000 godzin!
Dobór materiałów to kolejny aspekt, w którym projektanci Endon nie uznają kompromisów. Wykorzystanie wysokiej jakości drewna i tkanin, a także dbałość o najdrobniejsze detale sprawiają, że Tripod jest czymś więcej niż tylko zwykłym przedmiotem użytkowym. Zyskujesz w ten sposób produkt, który z powodzeniem przetrwa próbę czasu, nie tracąc nic ze swojej funkcjonalności ani estetycznego waloru.
Jeśli szukasz niebanalnego dopełnienia wnętrza z charakterem, które doda przestrzeni elegancji i klasy, Endon Lampa podłogowa Tripod to wybór doskonały. Daj się otulić jej świetlną magią i ciesz się wyjątkową atmosferą domowego zacisza.
Wszystkie produkty posiadają podwójny standard wtyczek. Standardowa europejska wtyczka ukryta jest wewnątrz wtyczki angielskiej. Wystarczy rozkręcić i wyciągnąć. Nie wymaga żadnego dodatkowego montażu czy lutowania kabli.

1
Odkręć śrubę
Śruba umiejscowiona jest na środku dolnej części wtyczki pomiędzy pinami.

2
Otwórz wtyczkę
Wewnątrz wtyczki angielskiej znajduje się standardowa wtyczka europejska
Pliki do pobrania:
| Ogólne | 1 |
| Producent | Endon |
| EAN | 5016087037278 |
| Kod Producenta | EH-TRIPOD-FLBL |
| Kolekcja | Tripod |
| Styl lampy | Skandynawski |
| Gwarancja | 2 lata |
| Wymiary | 1 |
| Wysokość | 690-1440 mm |
| Średnica | 780mm |
| Waga | 3,6kg |
| Materiał i kolor | 1 |
| Materiał lampy | Drewno/Tekstylia |
| Kolor lampy | Czarny/Srebrny |
| Żarówka | 1 |
| Trzonek lampy | E27 |
| Liczba źródeł światła | 1 |
| Moc źródła światła | 60W |
| Źródło światła w zestawie | Nie |
| Źródła światła wymienne | Tak |
| Dobierz żarówkę | 2737,2732,2212 |
| Specyfikacja techniczna | 1 |
| Czas pracy żarówki | 20000h |
| Lumeny | 700 lm |
| Napięcie znamionowe | 220-240V |
| Klasa i stopień ochrony | 1 |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Klasa energetyczna | A – G |
| Dodatkowe funkcje | 1 |
| Możliwość ściemniania | Brak |
| Regulowana wysokość | 690mm - 1440mm |
| Kabel | 1 |
| Kolor kabla | Czarny |
| Izolacja kabla | PVC |
| Kolekcja-Link | Tripod |
| Kolor | Brązowy |
| Materiał | Drewno |
| Kolor | Brązowy |
| Trzonek | E27 |
| Materiał | Drewno |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
5
Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami
Katarzyna Gibała
Zapytania indywidualne
tel: +48 91 425 80 85
e-mail: sklep@mamylampy.pl
Zapytania inwestycyjne
tel: +48 789 800 020
e-mail: inwestycje@mamylampy.pl

