Endon Lampa podłogowa Nixon 2x40W E14 Nikiel
Odkryj elegancję i wyrafinowanie dzięki lampie podłogowej Endon Nixon 2x40W E14 w wykończeniu niklowym. To prawdziwe dzieło sztuki nowoczesnego oświetlenia, które zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów poszukujących produktów klasy premium.
Lampa Nixon od cenionej marki Endon to połączenie innowacyjnych materiałów i wyrafinowanego wzornictwa. Została wykonana z wysokiej jakości stali, kryształu oraz tkaniny, co nadaje jej wyjątkowego charakteru i trwałości. Chromowane wykończenie w połączeniu z subtelnym akcentem bieli dodaje elegancji każdemu pomieszczeniu — od klasycznego salonu po ultranowoczesną przestrzeń biurową.
Zastosowanie dwóch żarówek E14 o maksymalnej mocy 40W zapewnia optymalne oświetlenie, które wnosi ciepło i urok do Twojego wnętrza. Lampę cechuje wysoki standard bezpieczeństwa z klasą ochrony IP20, co oznacza, że jest odpowiednia do stosowania w bezpiecznych warunkach wewnętrznych. Dodatkowo, lampa jest wyposażona w europejski standard wtyczki, ukryty w praktycznej wtyczce angielskiej. Dzięki temu jej adaptacja do europejskiego rynku nie wymaga żadnego dodatkowego montażu.
Estetyczny design lampy podłogowej Nixon sprawia, że jest idealnym uzupełnieniem i ozdobą każdego wnętrza. Jej subtelne, aczkolwiek wyraziste linie oraz kryształowe elementy zapewniają, że staje się nie tylko praktycznym źródłem światła, ale także centralnym punktem dekoracyjnym pomieszczenia. Dzięki wysokości 157 cm doskonale komponuje się z niskimi meblami oraz wysokimi regałami, podkreślając stylistykę wnętrza.
Niezawodna jakość wykonania i dbałość o detale czynią z lampy Endon Nixon wybór na lata. Niezależnie od tego, czy jej funkcją ma być oświetlenie centralne, czy subtelne podkreślenie atmosfery pomieszczenia, lampa Nixon zawsze stanie na wysokości zadania, oferując komfort i styl w jednym, solidnym produkcie.
Wszystkie produkty posiadają podwójny standard wtyczek. Standardowa europejska wtyczka ukryta jest wewnątrz wtyczki angielskiej. Wystarczy rozkręcić i wyciągnąć. Nie wymaga żadnego dodatkowego montażu czy lutowania kabli.

1
Odkręć śrubę
Śruba umiejscowiona jest na środku dolnej części wtyczki pomiędzy pinami.

2
Otwórz wtyczkę
Wewnątrz wtyczki angielskiej znajduje się standardowa wtyczka europejska
Pliki do pobrania:
| Ogólne | 1 |
| Producent | Endon |
| EAN | 5016087882762 |
| Kod Producenta | 60803 |
| Kolekcja | Nixon |
| Styl lampy | Nowoczesny |
| Gwarancja | 2 lata |
| Wymiary | 1 |
| Wysokość | 157 cm |
| Wysokość klosza | 15,0 cm |
| Waga | 5,5kg |
| Materiał i kolor | 1 |
| Materiał lampy | Stal/Kryształ/Tkanina |
| Materiał klosza | Tkanina |
| Kolor lampy | Biały/Srebrny/Chrom |
| Kolor klosza | Biały |
| Żarówka | 1 |
| Trzonek lampy | E14 |
| Liczba źródeł światła | 2 cm |
| Moc źródła światła | 40W |
| Źródło światła w zestawie | Nie |
| Źródła światła wymienne | Tak |
| Dobierz żarówkę | 2243,3750,2015 |
| Specyfikacja techniczna | 1 |
| Lumeny | 400 lm |
| Napięcie znamionowe | 220-240V |
| Klasa i stopień ochrony | 1 |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Klasa energetyczna | A – G |
| Dodatkowe funkcje | 1 |
| Możliwość ściemniania | Brak |
| Kabel | 1 |
| Kolor kabla | Czarny |
| Izolacja kabla | PVC |
| Kolekcja-Link | Nixon |
| Kolor | Srebrny |
| Materiał | Stal |
| Trzonek | E14 |
| Ilość źródeł światła | 2 |
| Styl | Klasyczny |
| Kolor | Srebrny |
| Trzonek | E14 |
| Materiał | Stal |
| Ilość źródeł światła | 2 |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
5
Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami
Katarzyna Gibała
Zapytania indywidualne
tel: +48 91 425 80 85
e-mail: sklep@mamylampy.pl
Zapytania inwestycyjne
tel: +48 789 800 020
e-mail: inwestycje@mamylampy.pl

