Endon Lampa podłogowa Josephine 1x60W E27 Nikiel
Endon Lampa podłogowa Josephine 1x60W E27 Nikiel to synonim nowoczesnego wzornictwa połączonego z najwyższą jakością wykonania. Zmysł elegancji podkreślony matową powierzchnią niklu oraz stonowanym, biało-chromowym wykończeniem nada każdemu wnętrzu wyjątkowego charakteru. Idealna do salonu, gabinetu czy jako subtelne oświetlenie sypialni, lampa Josephine jest kwintesencją stylu i funkcjonalności.
O sile tego modelu świadczy jego przemyślana konstrukcja i wytrzymałe materiały. Wykonana z połączenia metalu i tkaniny, prezentuje się lekko i minimalistycznie. Solidna, stalowa podstawa zapewnia stabilność, a delikatny abażur z tkaniny doskonale rozprasza światło, tworząc przytulną atmosferę. Dobrano tu najwyższej jakości komponenty, co przekłada się na trwałość produktu. Żywotność lampy sięga do 20 000 godzin, co czyni ją idealnym wyborem dla tych, którzy cenią sobie nie tylko estetykę, ale i praktyczne aspekty użytkowania.
Dodatkowym atutem jest inteligentne rozwiązanie umożliwiające łatwe dostosowanie produktu do różnych standardów wtyczek. Zintegrowany system pozwala na bezproblemowe przejście z brytyjskiej wtyczki na europejską, bez konieczności wykonywania skomplikowanych czynności montażowych. Wystarczy odkręcić śrubę i otworzyć wtyczkę, aby cieszyć się pełnią możliwości oferowanych przez produkt.
Endon Lampa podłogowa Josephine wyróżnia się jeszcze jednym, praktycznym atrybutem – klasa szczelności IP20, co zapewnia bezpieczeństwo użytkowania w domowych warunkach. Jest to dowód na to, że piękno może iść w parze z trwałością i niezawodnością. Dlatego też lampa Josephine została stworzona z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach, którzy oczekują najwyższej klasy oświetlenia, stającego się nieodzownym elementem luksusowego wnętrza.
Wszystkie produkty posiadają podwójny standard wtyczek. Standardowa europejska wtyczka ukryta jest wewnątrz wtyczki angielskiej. Wystarczy rozkręcić i wyciągnąć. Nie wymaga żadnego dodatkowego montażu czy lutowania kabli.

1
Odkręć śrubę
Śruba umiejscowiona jest na środku dolnej części wtyczki pomiędzy pinami.

2
Otwórz wtyczkę
Wewnątrz wtyczki angielskiej znajduje się standardowa wtyczka europejska
Pliki do pobrania:
| Ogólne | 1 |
| Producent | Endon |
| EAN | 5016087907274 |
| Kod Producenta | 72388 |
| Kolekcja | Josephine |
| Styl lampy | Nowoczesny |
| Gwarancja | 2 lata |
| Wymiary | 1 |
| Wysokość | 152 cm |
| Szerokość | 45 cm |
| Głębokość | 66,5 cm |
| Waga | 8,1kg |
| Materiał i kolor | 1 |
| Materiał lampy | Metal/Tkanina |
| Materiał klosza | Tkanina |
| Kolor lampy | Biały/Chrom |
| Kolor klosza | Biały |
| Żarówka | 1 |
| Trzonek lampy | E27 |
| Liczba źródeł światła | 1 cm |
| Moc źródła światła | 60W |
| Źródło światła w zestawie | Nie |
| Źródła światła wymienne | Tak |
| Dobierz żarówkę | 2737,2732,2212 |
| Specyfikacja techniczna | 1 |
| Czas pracy żarówki | 20000h |
| Lumeny | 700 lm |
| Napięcie znamionowe | 220-240V |
| Klasa i stopień ochrony | 1 |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Klasa energetyczna | A – G |
| Dodatkowe funkcje | 1 |
| Możliwość ściemniania | Brak |
| Kabel | 1 |
| Kolor kabla | Szary |
| Izolacja kabla | Pleciony PCV |
| Kolekcja-Link | Josephine |
| Kolor | Srebrny |
| Materiał | Stal |
| Styl | Nowoczesny |
| Kolor | Srebrny |
| Trzonek | E27 |
| Materiał | Stal |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
4.96
Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami
Katarzyna Gibała
Zapytania indywidualne
tel: +48 91 425 80 85
e-mail: sklep@mamylampy.pl
Zapytania inwestycyjne
tel: +48 789 800 020
e-mail: inwestycje@mamylampy.pl

