Endon Lampa podłogowa Amalfi 1x7W GU10 Antyczny mosiądz
Odkryj perfekcję w każdym szczególe dzięki lampie podłogowej Endon Amalfi, gdzie klasyka spotyka się z nowoczesnością. Elegancki design w antycznym mosiądzu nadaje jej wyjątkowego charakteru, który doskonale wpisuje się w industrialne wnętrza. Delikatne linie i solidna konstrukcja stworzona z najlepszej jakości stali to kwintesencja stylowego minimalizmu, który przyciąga wzrok i nadaje pomieszczeniu unikalnego wdzięku.
Endon Amalfi to nie tylko wyjątkowy wygląd, ale i funkcjonalność. Dzięki zastosowaniu żarówek GU10, o mocy 7W, zapewnia ona optymalne, ciepłe światło, które tworzy przytulną atmosferę w każdej przestrzeni. Lampa emituje światło o strumieniu 350 lumenów, co sprawia, że idealnie sprawdza się zarówno do oświetlania przytulnych kątów do czytania, jak i jako subtelna iluminacja salonu. Przemyślane detale, takie jak podwójny standard wtyczek, ułatwiają adaptację w różnych częściach świata bez konieczności dodatkowych zabiegów technicznych.
Specjalnie opracowana ochrona IP20 zapewnia bezpieczeństwo użytkowania w warunkach domowych, pozostawiając lampę odporna na drobne zanieczyszczenia. Ważąca jedynie 3,7 kg, o wysokości 161 cm i szerokości podstawy wynoszącej 23 cm, Endon Amalfi jest nie tylko stabilna, ale również łatwa w ustawieniu w dowolnym miejscu, nie zaburzając harmonii otoczenia.
Stylowa i praktyczna lampa podłogowa Amalfi z pewnością zaspokoi oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Jej ponadczasowy wygląd i niezawodna jakość to cechy, które zadowolą każdego miłośnika dobrego designu. Zainwestuj w produkt, który stanie się integralną częścią Twojego eleganckiego wnętrza.
Wszystkie produkty posiadają podwójny standard wtyczek. Standardowa europejska wtyczka ukryta jest wewnątrz wtyczki angielskiej. Wystarczy rozkręcić i wyciągnąć. Nie wymaga żadnego dodatkowego montażu czy lutowania kabli.

1
Odkręć śrubę
Śruba umiejscowiona jest na środku dolnej części wtyczki pomiędzy pinami.

2
Otwórz wtyczkę
Wewnątrz wtyczki angielskiej znajduje się standardowa wtyczka europejska
Pliki do pobrania:
| Ogólne | 1 |
| Producent | Endon |
| EAN | 5016087912049 |
| Kod Producenta | 76605 |
| Kolekcja | Amalfi |
| Styl lampy | Industrialny |
| Gwarancja | 2 lata |
| Wymiary | 1 |
| Wysokość | 161 cm |
| Szerokość | 23 cm |
| Głębokość | 32,0 cm |
| Waga | 3,7kg |
| Materiał i kolor | 1 |
| Materiał lampy | Stal |
| Kolor lampy | Mosiężny |
| Żarówka | 1 |
| Trzonek lampy | GU10 |
| Liczba źródeł światła | 1 cm |
| Moc źródła światła | 7W |
| Źródło światła w zestawie | Nie |
| Źródła światła wymienne | Tak |
| Dobierz żarówkę | 2248,2805,2244 |
| Specyfikacja techniczna | 1 |
| Lumeny | 350 lm |
| Napięcie znamionowe | 220-240V |
| Klasa i stopień ochrony | 1 |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Klasa energetyczna | A – G |
| Dodatkowe funkcje | 1 |
| Możliwość ściemniania | Brak |
| Kabel | 1 |
| Kolor kabla | Czarny |
| Izolacja kabla | PVC |
| Kolekcja-Link | Amalfi |
| Kolor | Złoty |
| Materiał | Stal |
| Styl | Nowoczesny |
| Kolor | Złoty |
| Trzonek | GU10 |
| Materiał | Stal |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
4.92
Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami
Katarzyna Gibała
Zapytania indywidualne
tel: +48 91 425 80 85
e-mail: sklep@mamylampy.pl
Zapytania inwestycyjne
tel: +48 789 800 020
e-mail: inwestycje@mamylampy.pl

