Endon Klosz Elstow 1x60W E27 Czyste Szkło
Poznaj piękno i funkcjonalność, które zamknięte są w wyjątkowym produkcie marki **Endon** – Endon Klosz Elstow 1x60W E27 Czyste Szkło. Ta lampa jest kwintesencją nowoczesnego designu, który doskonale wpisuje się w wyrafinowane wnętrza, doceniające prostotę w połączeniu z luksusowym wykończeniem.
Endon Klosz Elstow to synonim elegancji i subtelnego minimalizmu. Wykonany z najwyższej jakości materiałów, takich jak niezwykle przejrzyste szkło o chromowanym akcentach, doskonale dopełnia przestrzeń, tworząc jednocześnie harmonijną atmosferę. Średnica 25 cm i wysokość 22 cm czynią go idealnym rozwiązaniem zarówno do przytulnych, jak i przestronnych pomieszczeń.
Unikalnym aspektem tego klosza jest jego zdolność do emisji przyjemnego i równomiernego światła, dzięki którego każda przestrzeń zyska na urodzie. Wyposażony w oprawkę E27, umożliwia korzystanie z wielu rodzajów żarówek energetycznych. Idealne dopasowanie do źródła światła o maksymalnej mocy 60W pozwala na uzyskanie optymalnej jasności, nie idąc na kompromisy w zakresie zużycia energii, co potwierdza klasa energetyczna A – G.
Solidność wykonania to znak rozpoznawczy produktów Endon. Metalowo-szklana konstrukcja cechuje się niebywałą trwałością i odpornością na wszelkie uszkodzenia mechaniczne. Ważący zaledwie 0,8 kg klosz charakteryzuje się indeksem ochrony IP20, co czyni go odpowiednim do montażu w zamkniętych pomieszczeniach, zapewniając bezpieczeństwo i długowieczność użytkowania.
Dla tych, którzy szukają nie tylko funkcjonalnego, ale i estetycznego elementu wystroju wnętrz, Endon Klosz Elstow jest odpowiedzią na wszystkie potrzeby. Swą uniwersalnością oraz ponadczasowym stylem jest inwestycją, która zwróci się w postaci zadowolenia i długoletniego użytkowania. To nie tylko oświetlenie, ale sposób na podkreślenie wyjątkowości Twojego mieszkania.
Pliki do pobrania:
| Ogólne | 1 |
| Producent | Endon |
| EAN | 5016087882809 |
| Kod Producenta | 60874 |
| Kolekcja | Elstow |
| Styl lampy | Nowoczesny |
| Gwarancja | 2 lata |
| Wymiary | 1 |
| Wysokość | 25 cm |
| Średnica | 22 cm |
| Waga | 0,8kg |
| Materiał i kolor | 1 |
| Materiał lampy | Metal/Szkło |
| Kolor lampy | Transparentny/Chrom |
| Żarówka | 1 |
| Trzonek lampy | E27 |
| Liczba źródeł światła | 1 cm |
| Moc źródła światła | 60W |
| Źródło światła w zestawie | Nie |
| Źródła światła wymienne | Tak |
| Dobierz żarówkę | 2737,2732,2212 |
| Specyfikacja techniczna | 1 |
| Lumeny | 700 lm |
| Napięcie znamionowe | 220-240V |
| Klasa i stopień ochrony | 1 |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Klasa energetyczna | A – G |
| Dodatkowe funkcje | 1 |
| Możliwość ściemniania | Brak |
| Kolekcja-Link | Elstow |
| Kolor | Biały |
| Materiał | Szkło |
| Kolor | Biały |
| Trzonek | E27 |
| Materiał | Stal |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
5
Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami
Katarzyna Gibała
Zapytania indywidualne
tel: +48 91 425 80 85
e-mail: sklep@mamylampy.pl
Zapytania inwestycyjne
tel: +48 789 800 020
e-mail: inwestycje@mamylampy.pl

