Lampa zewnętrzna Mała latarnia naścienna Scout Elstead Lighting 1xGU10 8W Kompozyt odporny na warunki atmosferyczne, matowa soczewka Biały
Odkryj nowoczesność i funkcjonalność w jednym – prezentujemy Lampę zewnętrzną Małą latarnię naścienną Scout od Elstead Lighting, idealną do oświetlenia przestrzeni zewnętrznych takich jak ogrody, tarasy czy alejki. Zaprojektowana z myślą o wytrzymałości, latarnia wykonana jest z kompozytu polimerowego odpornego na korozję i zmienne warunki atmosferyczne, co gwarantuje jej długotrwałe użytkowanie.
Produkt został wyposażony w energooszczędną żarówkę typu GU10 LED o mocy 8W, która dostarcza jasne światło o natężeniu 560 lumenów i barwie 3000K (ciepła biel), zapewniając przyjemne i efektywne oświetlenie przy minimalnym zużyciu energii. Latarnia posiada również standard ochrony IP44, co czyni ją odporną na zachlapania oraz małe przedmioty. Dzięki temu jest bezpieczna i niezawodna nawet podczas niekorzystnych warunków pogodowych.
Design lampy Scout to połączenie nowoczesności z elegancją – jej matowa soczewka oraz satynowy biały kolor doskonale komponują się w różnorodnych aranżacjach architektonicznych, zarówno tych nowoczesnych, jak i bardziej klasycznych. Minimalistyczny design sprawia, że lampa świetnie wpisuje się w każde otoczenie.
Dzięki swoim kompaktowym wymiarom (21 x 17 x 22,5 cm) i lekkiej konstrukcji (0,8 kg), montaż tej lampy jest szybki i prosty, a zarazem możliwy w różnorodnych lokalizacjach. Przystępność instalacji sprawia, że jest to idealny wybór dla osób szukających praktycznego rozwiązania bez potrzeby angażowania profesjonalistów.
Latarnia Scout Elstead Lighting nie tylko podnosi estetykę przestrzeni zewnętrznej dzięki swojej obecności ale również oferuje trwałość poprzez antykorozyjną gwarancję ważną przez 5 lat. Dodatkowo jest kompatybilna z żarówkami ściemnialnymi co umożliwia dopasowanie intensywności światła do indywidualnych potrzeb użytkownika.
Podsumowując: Lampa Mała latarnia naścienna Scout marki Elstead Lighting to produkt dla tych wszystkich szukających trwałego oraz stylowego źródła światła do swych przestrzeni zewnętrznych. Warto dodać ją do swojej kolekcji elementów aranżacyjno-oświetleniowych już dziś!
| Ogólne | 1 |
| Producent | Elstead Lighting |
| EAN | 5024005012085 |
| Kolekcja | Scout |
| Kod produktu | HK-SCOUT-WHT |
| Pomieszczenie | Zewnętrzne |
| Styl lampy | Nowoczesny |
| Gwarancja | 5-letnia gwarancja antykorozyjna |
| Wymiary | 1 |
| Wysokość | 16,5 cm |
| Szerokość | 16,5 cm |
| Głębokość | 12 cm |
| Waga | 0,8 kg |
| Materiał i kolor | 1 |
| Materiał lampy | Kompozyt polimerowy / Soczewka |
| Kolor lampy | Satynowa biel |
| Żarówka | 1 |
| Trzonek lampy | GU10 |
| Liczba źródeł światła | 1 |
| Moc źródła światła | 8 W |
| Źródło światła w zestawie | 1 x 8 W GU10 LED |
| Źródła światła wymienne | Tak |
| Temperatura barwowa | 3000 K |
| Moduł LED | Nie |
| Specyfikacja techniczna | 1 |
| Czas pracy żarówki | 25000 h |
| Lumeny | 560 lm |
| Napięcie znamionowe | 220-240 V 50 Hz |
| Zasilacz | Napięcie sieciowe |
| Klasa i stopień ochrony | 1 |
| Stopień ochrony (IP) | IP44 |
| Dodatkowe funkcje | 1 |
| Możliwość ściemniania | Kompatybilna z żarówkami ściemnialnymi |
| Wymiary opakowania [cm] | 21 x 17 x 22,5 cm |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
0
Lampa zewnętrzna Mała latarnia naścienna Scout HK-SCOUT-WHT Elstead Lighting 1xGU10 8W Kompozyt odporny na warunki atmosferyczne, matowa soczewka Biały
-15%
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 558,01 zł
Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami
Katarzyna Gibała
Zapytania indywidualne
tel: +48 91 425 80 85
e-mail: sklep@mamylampy.pl
Zapytania inwestycyjne
tel: +48 789 800 020
e-mail: inwestycje@mamylampy.pl

