Lampa zewnętrzna Mała latarnia naścienna Plantation Elstead Lighting 1xE27 40W Aluminium, przezroczyste szkło optyczne Czarny
Zaprojektowana z myślą o stylowych i funkcjonalnych przestrzeniach zewnętrznych, Lampa zewnętrzna Mała latarnia naścienna Plantation od Elstead Lighting doskonale sprawdzi się jako element oświetleniowy w ogrodach, na tarasach czy wzdłuż ścieżek. Wykonana z trwałego aluminium i przezroczystego szkła optycznego, lampa jest nie tylko estetycznie atrakcyjna, ale również odporna na warunki atmosferyczne.
Dzięki klasie szczelności IP44 lampa jest chroniona przed czynnikami zewnętrznymi takimi jak deszcz czy pył, co zapewnia jej długotrwałe użytkowanie bez obawy o uszkodzenia. Elegancki czarny kolor i klasyczny design czynią ją uniwersalnym dodatkiem do każdego typu architektury.
Latarnia wspiera żarówki typu E27 o maksymalnej mocy 40W, umożliwiając efektywne i ekonomiczne oświetlenie. Wymiary lampy to 35,6 cm wysokości, 15,2 cm szerokości oraz głębokość wynosząca 17,3 cm, co pozwala na łatwe umiejscowienie w różnych konfiguracjach przestrzeni. Ważąca jedynie 1,65 kg lampa jest także łatwa w montażu.
Produkt wyposażony jest również w funkcję kompatybilności ze żarówkami ściemnialnymi (dimmer), dzięki której można regulować intensywność światła wedle potrzeb – idealnie pasuje do stworzenia odpowiedniego nastroju podczas wieczornych spotkań na świeżym powietrzu.
Ponadto model Plantation posiada trzy letnią gwarancję antykorozyjną od producenta Elstead Lighting – renomowanej brytyjskiej firmy specjalizującej się w wysokiej jakości rozwiązaniach oświetleniowych. Takie podejście do produkcji zapewnia inwestycję w produkt nie tylko piękny ale i trwały przez długie lata użytkowania.
Z tym produktem można bez problemu osiągnąć zarówno praktyczność jak i wyjątkową estetykę przy zachowaniu wysokich standardów wykonania. Idealnie wpisuje się on w rozmaitości aranżacji krajobrazowych i architektonicznych zarówno tradycyjných jak i nowoczesnych dzięki swojej ponadczasowej elegancji oraz zaawansowanym cechom technicznym.
| Ogólne | 1 |
| Producent | Elstead Lighting |
| EAN | 5024005012306 |
| Kolekcja | Plantation |
| Kod produktu | HK-PLANTATION-S-MB |
| Pomieszczenie | Zewnętrzne |
| Styl lampy | Klasyczny |
| Gwarancja | 3-letnia gwarancja antykorozyjna |
| Wymiary | 1 |
| Wysokość | 35,6 cm |
| Szerokość | 15,2 cm |
| Głębokość | 17,3 cm |
| Waga | 1,65 kg |
| Materiał i kolor | 1 |
| Materiał lampy | Aluminium / Szkło optyczne |
| Kolor lampy | Czarne |
| Żarówka | 1 |
| Trzonek lampy | E27 |
| Liczba źródeł światła | 1 |
| Moc źródła światła | 40 W |
| Źródło światła w zestawie | Nie |
| Źródła światła wymienne | Tak |
| Moduł LED | Nie |
| Specyfikacja techniczna | 1 |
| Napięcie znamionowe | 220-240 V 50 Hz |
| Zasilacz | Napięcie sieciowe |
| Klasa i stopień ochrony | 1 |
| Stopień ochrony (IP) | IP44 |
| Dodatkowe funkcje | 1 |
| Możliwość ściemniania | Kompatybilna z żarówkami ściemnialnymi |
| Regulowana wysokość | Podczas montażu |
| Wymiary opakowania [cm] | 46 x 22 x 21 cm |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
0
Lampa zewnętrzna Mała latarnia naścienna Plantation HK-PLANTATION-S-MB Elstead Lighting 1xE27 40W Aluminium, przezroczyste szkło optyczne Czarny
-15%
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 929,70 zł
Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami
Katarzyna Gibała
Zapytania indywidualne
tel: +48 91 425 80 85
e-mail: sklep@mamylampy.pl
Zapytania inwestycyjne
tel: +48 789 800 020
e-mail: inwestycje@mamylampy.pl

