Lampa wisząca Nixon angielskiej marki Endon to efektowny projekt, który przypadnie do gustu zarówno miłośnikom klasycznej elegancji, jak i modnego stylu glamour. To oryginalna konstrukcja, w której zadbano o każdy szczegół i wysoką jakość wykonania. Wszystko za sprawą unikatowego połączenia trzech surowców – stali, tkaniny oraz kryształowego szkła. Doskonale sprawdzi się ona w roli oświetlenia centralnego w salonie lub jadalni, może być także atrakcyjnym elementem wystroju sypialni.
Klasyczna forma lampy wiszącej została w tym przypadku przełamana poprzez nietypowe umieszczenie klosza – osłania on żarówki, tłumiąc delikatnie ich światło, a jednocześnie pozwala ujrzeć delikatną stalową konstrukcję lampy o barwie mosiądzu. Całość dopełniają subtelne kryształowe ozdoby u nasady oprawek żarówek, a także w centralnej części lampy i przy podsufitce.
Lampa wisząca Endon posiada trzy oprawki E14, które są przeznaczone dla źródeł światła o maksymalnej mocy 40W (produkt sprzedawany jest bez źródeł światła w zestawie).
Pliki do pobrania:
| Ogólne | 1 |
| Producent | Endon |
| EAN | 5016087894635 |
| Kod Producenta | 70560 |
| Kolekcja | Nixon |
| Pomieszczenie | Salon/Sypialnia/Jadalnia/Przedpokój/Korytarz/Biuro/Gabinet |
| Styl lampy | Klasyczny/Nowojorski/Hampton |
| Gwarancja | 2 lata |
| Wymiary | 1 |
| Średnica | 45 cm |
| Waga | 2kg |
| Materiał i kolor | 1 |
| Materiał lampy | Stal/Tkanina/Kryształ/Metal |
| Materiał klosza | Tkanina |
| Kolor lampy | Biały/Złoty |
| Kolor klosza | Biały |
| Żarówka | 1 |
| Trzonek lampy | E14 |
| Liczba źródeł światła | 3 cm |
| Moc źródła światła | 40W |
| Źródło światła w zestawie | Nie |
| Źródła światła wymienne | Tak |
| Dobierz żarówkę | 2243,3750,2015 |
| Specyfikacja techniczna | 1 |
| Lumeny | 400 lm |
| Napięcie znamionowe | 220-240V |
| Klasa i stopień ochrony | 1 |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Klasa energetyczna | A – G |
| Dodatkowe funkcje | 1 |
| Możliwość ściemniania | Tak |
| Regulowana wysokość | 300 mm - 790 mm |
| Regulowany spadek | 300mm - 790mm |
| Kabel | 1 |
| Kolor kabla | Jasny |
| Izolacja kabla | PVC |
| Kolekcja-Link | Nixon |
| Kolor | Złoty |
| Materiał | Stal |
| Trzonek | E14 |
| Ilość źródeł światła | 3 |
| Kolor | Złoty |
| Trzonek | E14 |
| Materiał | Mosiądz |
| Ilość źródeł światła | 3 |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
4.75
Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami
Katarzyna Gibała
Zapytania indywidualne
tel: +48 91 425 80 85
e-mail: sklep@mamylampy.pl
Zapytania inwestycyjne
tel: +48 789 800 020
e-mail: inwestycje@mamylampy.pl

