Angielska marka Endon to renomowany producent wysokiej jakości oświetlenia działający na rynku od ponad 75 lat. Słynie z niezawodnych i estetycznych produktów, które wyznaczają trendy w dekoratorstwie. Takim produktem jest właśnie lampa wisząca z kolekcji Nixon. Stanowi ona przemyślane połączenie stali, tkaniny i kryształowego szkła, które doskonale prezentuje w nowoczesnych wnętrzach oraz aranżacjach w stylu glamour.
Prosty klosz z białej tkaniny osłania tylko żarówki, ukazując precyzyjnie wykonane stalowe elementy obudowy oraz delikatne ozdoby z kryształowego szkła. To oryginalne rozwiązanie konstrukcyjne sprawia, że lampa Nixon jest efektownym dodatkiem wystroju wnętrz, który przyciąga uwagę. Połącznie barwy niklowanej stali i bieli sprawdzi się w większości aranżacji kolorystycznych – zarówno w otoczeniu modnych bieli, jak i ciemniejszych barw.
Lampa wisząca Endon posiada trzy oprawki E14, które są przeznaczone dla źródeł światła o maksymalnej mocy 40W (produkt sprzedawany jest bez źródeł światła w zestawie).
Pliki do pobrania:
| Ogólne | 1 |
| Producent | Endon |
| EAN | 5016087882250 |
| Kod Producenta | 60129 |
| Kolekcja | Nixon |
| Pomieszczenie | Salon/Sypialnia/Jadalnia/Przedpokój/Korytarz/Biuro/Gabinet |
| Styl lampy | Klasyczny/Angielski/Nowojorski/Hampton |
| Gwarancja | 2 lata |
| Wymiary | 1 |
| Średnica | 45 cm |
| Waga | 2kg |
| Materiał i kolor | 1 |
| Materiał lampy | Stal/Tkanina/Kryształ/Metal |
| Materiał klosza | Tkanina |
| Kolor lampy | Biały/Chrom |
| Kolor klosza | Biały |
| Żarówka | 1 |
| Trzonek lampy | E14 |
| Liczba źródeł światła | 3 cm |
| Moc źródła światła | 40W |
| Źródło światła w zestawie | Nie |
| Źródła światła wymienne | Tak |
| Dobierz żarówkę | 2243,3750,2015 |
| Specyfikacja techniczna | 1 |
| Lumeny | 400 lm |
| Napięcie znamionowe | 220-240V |
| Klasa i stopień ochrony | 1 |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Klasa energetyczna | A – G |
| Dodatkowe funkcje | 1 |
| Możliwość ściemniania | Tak |
| Regulowana wysokość | 300 mm - 790 mm |
| Regulowany spadek | 300mm - 790mm |
| Kabel | 1 |
| Kolor kabla | Jasny |
| Izolacja kabla | PVC |
| Kolekcja-Link | Nixon |
| Kolor | Srebrny |
| Materiał | Stal |
| Trzonek | E14 |
| Ilość źródeł światła | 3 |
| Styl | Klasyczny |
| Kolor | Srebrny |
| Trzonek | E14 |
| Materiał | Stal |
| Ilość źródeł światła | 3 |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
5
Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami
Katarzyna Gibała
Zapytania indywidualne
tel: +48 91 425 80 85
e-mail: sklep@mamylampy.pl
Zapytania inwestycyjne
tel: +48 789 800 020
e-mail: inwestycje@mamylampy.pl

