Endon Lampa wisząca Kora 5x40W E14 Chrom
Endon Lampa wisząca Kora 5x40W E14 Chrom to połączenie elegancji i nowoczesności, które doskonale wkomponuje się w wystrój każdego prestiżowego wnętrza. Zaprojektowana z myślą o najbardziej wymagających klientach, ta lampa wisząca robi wrażenie nie tylko swoim wyglądem, ale również najwyższą jakością wykonania.
Lampa Endon Kora, utrzymana w klasycznym, a zarazem nieco dworkowym stylu, została stworzona z wytrzymałej stali o niklowym wykończeniu. To sprawia, że jest nie tylko piękna, ale również trwała i odporna na uszkodzenia. Wyróżnia ją również funkcjonalność – pięć punktów świetlnych o żarówkach E14 z maksymalną mocą 40W, zapewni odpowiednie oświetlenie nawet w największych pomieszczeniach. Dzięki temu, bez względu na to, czy zdecydujesz się zamontować ją w salonie, sypialni czy jadalni, zawsze oczarujesz swoich gości niepowtarzalnym klimatem.
Jej kolejnym atutem jest możliwość regulacji wysokości od 465mm do 1085mm, co umożliwia dopasowanie lampy do różnorodnych przestrzeni i potrzeb. Klasa ochrony IP20 świadczy o jej bezpieczeństwie do użytku wewnętrznego, a jasny poziom światła 400 lm tworzy ciepły, przyjazny nastrój. Warto zwrócić uwagę na perfekcyjnie dopracowane detale, które emanują subtelnym blaskiem chromu, nadając wnętrzu wyjątkowy charakter.
Lampa Kora waży jedynie 2,4 kg, co ułatwia jej montaż. Wyjątkowo praktyczny charakter podkreśla zastosowanie materiałów takich jak PVC w wykończeniu, co zapewnia długotrwałą satysfakcję z użytkowania. Endon Kora to nie tylko funkcjonalny dodatek, ale przedmiot, który stanie się centralnym punktem Twojego wnętrza, zachwycając każdego, kto choć raz spojrzy w jego stronę.
Pliki do pobrania:
| Ogólne | 1 |
| Producent | Endon |
| EAN | 5016087015160 |
| Kod Producenta | KORA-5CH |
| Kolekcja | Kora |
| Pomieszczenie | Salon/Sypialnia/Jadalnia/Przedpokój/Korytarz/Biuro/Gabinet |
| Styl lampy | Klasyczny/Dworkowy/Angielski/Rustykalny |
| Gwarancja | 2 lata |
| Wymiary | 1 |
| Średnica | 61 cm |
| Waga | 2,4kg |
| Materiał i kolor | 1 |
| Materiał lampy | Stal/Metal |
| Kolor lampy | Nikiel |
| Żarówka | 1 |
| Trzonek lampy | E14 |
| Liczba źródeł światła | 5 |
| Moc źródła światła | 40W |
| Źródło światła w zestawie | Nie |
| Źródła światła wymienne | Tak |
| Dobierz żarówkę | 2243,3750,2015 |
| Specyfikacja techniczna | 1 |
| Lumeny | 400 lm |
| Napięcie znamionowe | 220-240V |
| Klasa i stopień ochrony | 1 |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Klasa energetyczna | A – G |
| Dodatkowe funkcje | 1 |
| Możliwość ściemniania | Tak |
| Regulowana wysokość | 465 mm - 1085 mm |
| Regulowany spadek | 465mm - 1085mm |
| Kabel | 1 |
| Kolor kabla | Jasny |
| Izolacja kabla | PVC |
| Kolekcja-Link | Kora |
| Kolor | Chrom |
| Materiał | Stal |
| Trzonek | E14 |
| Ilość źródeł światła | Powyżej 4 |
| Styl | Pałacowy |
| Kolor | Chrom |
| Trzonek | E14 |
| Materiał | Stal |
| Ilość źródeł światła | Powyżej 4 |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
5
-20%
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 1 809,55 zł
Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami
Katarzyna Gibała
Zapytania indywidualne
tel: +48 91 425 80 85
e-mail: sklep@mamylampy.pl
Zapytania inwestycyjne
tel: +48 789 800 020
e-mail: inwestycje@mamylampy.pl

