Endon Lampa wisząca Highclere 6x28W E14 Nikiel
Endon Lampa wisząca Highclere 6x28W E14 Nikiel
W świecie oświetlenia, gdzie jakość spotyka się z elegancją, lampa wisząca Endon Highclere jest niczym prawdziwa gwiazda pośród żyrandoli. To, co wyróżnia ten model na tle innych, to doskonałe połączenie klasyki z nowoczesnymi materiałami i funkcjonalnością na najwyższym poziomie. Estetyczna baza z niklowanej stali w harmonijnym duecie z szarym abażurem z tkaniny to dowód na to, że tradycja i innowacja mogą tworzyć niepowtarzalny design.
Lampa wisząca Highclere została zaprojektowana z myślą o wymagających klientach, którzy oczekują od oświetlenia nie tylko praktyczności, ale także wyrafinowanego stylu. Wyposażona w aż sześć żarówek E14 o mocy 28W każda, dostarcza przyjemne i ciepłe światło o barwie pozwalającej na stworzenie przytulnej atmosfery w każdym wnętrzu. Wysoka temperatura barwowa 2900K sprawia, że przestrzeń nabiera przyjemnego, przytulnego charakteru, jednocześnie zapewniając pełne doświetlenie pomieszczenia.
Endon Highclere to także synonim trwałości. Wysokiej jakości stal i tkanina to połączenie, które gwarantuje nie tylko estetykę, ale także długowieczność. Dodatkowo, dzięki precyzyjnemu wykonaniu, lampa jest w stanie znieść codzienne wyzwania, jakie stawia przed nią współczesne życie domowe.
Dzięki regulowanemu zawieszeniu (od 500 mm do 1855 mm) lampa z łatwością dopasowuje się do różnorodnych potrzeb wnętrzarskich – od eleganckich jadalni po przytulne salony. Tym samym model Highclere potrafi wpisać się w każdą aranżację, stając się efektownym centrum każdego pomieszczenia.
Znajdująca się pod znakiem klasycznego wzornictwa i nowoczesnej jakości, lampa Endon Highclere to więcej niż tylko źródło światła – to prawdziwa biżuteria Twojego domu, która doda blasku każdemu chwilowi. Jej subtelny urok i zdolność do wkomponowania się w różne style sprawiają, że jest niezawodnym wyborem dla każdego, kto pragnie wnieść do wnętrza nutę luksusu i elegancji. Jeśli szukasz oświetlenia, które doda Twojemu domowi szczypty wyrafinowania, nie szukaj dalej. Highclere jest odpowiedzią na Twoje oczekiwania.
Pliki do pobrania:
| Ogólne | 1 |
| Producent | Endon |
| EAN | 5016087985760 |
| Kod Producenta | 94381 |
| Kolekcja | Highclere |
| Styl lampy | Klasyczny |
| Gwarancja | 2 lata |
| Wymiary | 1 |
| Średnica | 53,7 cm |
| Waga | 2kg |
| Materiał i kolor | 1 |
| Materiał lampy | Stal/Tkanina |
| Materiał klosza | Tkanina |
| Kolor lampy | Szary/Nikiel |
| Kolor klosza | Szary |
| Żarówka | 1 |
| Trzonek lampy | E14 |
| Liczba źródeł światła | 6 cm |
| Moc źródła światła | 28W |
| Źródło światła w zestawie | Nie |
| Źródła światła wymienne | Tak |
| Temperatura barwowa | 2900K |
| Dobierz żarówkę | 2243,3750,2015 |
| Specyfikacja techniczna | 1 |
| Lumeny | 364 lm |
| Napięcie znamionowe | 220-240V |
| Klasa i stopień ochrony | 1 |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Klasa energetyczna | A – G |
| Dodatkowe funkcje | 1 |
| Możliwość ściemniania | Tak |
| Regulowana wysokość | 500 mm - 1855 mm |
| Regulowany spadek | 500mm - 1855mm |
| Kabel | 1 |
| Kolor kabla | Jasny |
| Izolacja kabla | PVC |
| Kolekcja-Link | Highclere |
| Kolor | Srebrny |
| Materiał | Stal |
| Trzonek | E14 |
| Ilość źródeł światła | Powyżej 4 |
| Styl | Klasyczny |
| Kolor | Srebrny |
| Trzonek | E14 |
| Materiał | Stal |
| Ilość źródeł światła | Powyżej 4 |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
4.92
Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami
Katarzyna Gibała
Zapytania indywidualne
tel: +48 91 425 80 85
e-mail: sklep@mamylampy.pl
Zapytania inwestycyjne
tel: +48 789 800 020
e-mail: inwestycje@mamylampy.pl

