Lampa wisząca Cromwell Elstead Lighting 3x60W E14 Żelazo
W poszukiwaniu elegancji i wyrafinowanego stylu nie można przejść obojętnie obok lampy wiszącej/żyrandola Cromwell od prestiżowego producenta Elstead Lighting. To doskonałe połączenie tradycji z nowoczesnością, które przyciąga uwagę swoim unikalnym designem i wysoką jakością wykonania. Lampa ta idealnie wpisuje się w potrzeby klientów poszukujących produktów klasy premium, łącząc w sobie zarówno funkcjonalność, jak i estetykę na najwyższym poziomie.
Cromwell to majestatyczna lampa wisząca stworzona z solidnego żelaza w eleganckim brązowym wykończeniu, która wzbogaci wnętrze każdej przestrzeni. Jej klasyczna konstrukcja z trzema punktami świetlnymi na żarówki typu E14 o maksymalnej mocy 60W każda, pozwala na stworzenie nastrojowego oświetlenia odpowiedniego do salonu, jadalni czy przestronnego holu. Dzięki żelaznej konstrukcji, lampa charakteryzuje się wyjątkową trwałością, a jej elegancki wygląd jest efektem starannie dobranych detali i wykończenia.
Elstead Lighting zadbał o każdy aspekt tej lampy, dzięki czemu produkt nie tylko doskonale się prezentuje, ale również jest odporny na działanie czynników zewnętrznych, co potwierdza klasa szczelności IP20. Zawieszona na regulowanym kablu o długości do 100 cm pozwala na dostosowanie jej do różnorodnych wysokości sufitów, co zwiększa jej uniwersalność i możliwości aranżacyjne. Lampa Cromwell wyróżnia się także ponadczasowym wzornictwem, które doskonale komponuje się zarówno z nowoczesnymi, jak i klasycznymi wnętrzami.
Wybierając lampę wiszącą Cromwell, inwestujesz w produkt, który łączy w sobie świetną formę, wytrzymałość i funkcjonalność – cechy niezbędne dla każdego wymagającego użytkownika. To propozycja dla osób, które cenią ponadczasowy design i jakościowe wykonanie. Dodatkowym atutem jest udzielana 2-letnia gwarancja, świadcząca o zaufaniu producenta do niezawodności oferowanego produktu.
Pliki do pobrania:
| Ogólne | 1 |
| Producent | Elstead Lighting |
| EAN | 5024005430407 |
| Kod Producenta | CW3-OLD-BRZ |
| Kolekcja | Cromwell |
| Gwarancja | ogólna 2-letnia gwarancja |
| Wymiary | 1 |
| Wysokość | 44 cm |
| Minimalna długość zwisu | 49 cm |
| Maksymalna długość zwisu | 100 cm |
| Średnica | 60 cm |
| Maksymalny spadek | 100 cm |
| Minimalny spadek | 49 cm |
| Materiał i kolor | 1 |
| Materiał lampy | Żelazo |
| Kolor lampy | Brązowy |
| Żarówka | 1 |
| Trzonek lampy | E14 |
| Liczba źródeł światła | 3 |
| Moc źródła światła | 60W |
| Źródło światła w zestawie | Nie |
| Specyfikacja techniczna | 1 |
| Napięcie znamionowe | 220-240V 50hz |
| Klasa i stopień ochrony | 1 |
| Klasa energetyczna | A - G |
| Dodatkowe funkcje | 1 |
| Regulowana wysokość | Tak |
| Kolekcja-Elstead | Cromwell |
| Kolor | Brązowy |
| Materiał | Żelazo |
| Kolor | Brązowy |
| Materiał | Żelazo |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
5
-10%
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 1 554,78 zł
Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami
Katarzyna Gibała
Zapytania indywidualne
tel: +48 91 425 80 85
e-mail: sklep@mamylampy.pl
Zapytania inwestycyjne
tel: +48 789 800 020
e-mail: inwestycje@mamylampy.pl

