Potrzebujesz lampy, która doda charakteru Twojemu wnętrzu? Lampa wisząca Franklin Elstead Lighting o mocy 60W to idealny wybór dla osób ceniących klasyczny design i wysoką jakość wykonania.
Produkowana przez renomowaną firmę Elstead Lighting, ta lampa wisząca to połączenie nowoczesności z elegancją. Beżowy kolor i stalowa konstrukcja nadają jej ponadczasowego wyglądu, który będzie pasował do każdego wnętrza, zarówno nowoczesnego, jak i klasycznego.
Model ten, oznaczony kodem producenta FRANKLIN-P-CR, cieszy się 2-letnią gwarancją, co świadczy o wysokiej jakości produktu. Lampa o średnicy 30 cm i wysokości 16,2 cm, pozwala na regulację wysokości zwisu od minimalnej długości 29,9 cm do maksymalnej 234,9 cm. Dzięki temu możesz dopasować ją idealnie do swoich potrzeb.
W zestawie nie znajdziesz źródła światła, ale dzięki trzonkowi E27 masz możliwość zakupu żarówki o mocy do 60W i klasy energetycznej od A++ do E. Napięcie znamionowe wynosi 220-240V 50hz, co gwarantuje bezproblemowe działanie lampy.
Jeśli szukasz lampy, która będzie nie tylko pięknym elementem dekoracyjnym, ale również funkcjonalnym oświetleniem, lampa wisząca Franklin Elstead Lighting jest doskonałym wyborem. Kupując ten produkt, otrzymujesz nie tylko elegancki dodatek do Twojego domu, ale również gwarancję trwałości i niezawodności.
Nie czekaj i dodaj odrobinę luksusu do swojego mieszkania już dziś. Lampa wisząca Franklin Elstead Lighting 1x60W E27 Stal Beżowy to inwestycja, która zapewni Ci ciepłe i przytulne światło przez wiele lat.
Pliki do pobrania:
| Ogólne | 1 |
| Producent | Elstead Lighting |
| EAN | 5024005273615 |
| Kod Producenta | FRANKLIN-P-CR |
| Kolekcja | Franklin |
| Gwarancja | ogólna 2-letnia gwarancja |
| Wymiary | 1 |
| Wysokość | 16,2 cm |
| Minimalna długość zwisu | 29,9 cm |
| Maksymalna długość zwisu | 234,9 cm |
| Średnica | 30 cm |
| Maksymalny spadek | 234,9 cm |
| Minimalny spadek | 29,9 cm |
| Materiał i kolor | 1 |
| Materiał lampy | Stal |
| Kolor lampy | Beżowy |
| Żarówka | 1 |
| Trzonek lampy | E27 |
| Liczba źródeł światła | 1 |
| Moc źródła światła | 60W |
| Źródło światła w zestawie | Nie |
| Specyfikacja techniczna | 1 |
| Napięcie znamionowe | 220-240V 50hz |
| Klasa i stopień ochrony | 1 |
| Klasa energetyczna | A - G |
| Dodatkowe funkcje | 1 |
| Regulowana wysokość | Tak |
| Kolekcja-Elstead | Franklin |
| Materiał | Stal |
| Materiał | Stal |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
5
-10%
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 733,39 zł
Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami
Katarzyna Gibała
Zapytania indywidualne
tel: +48 91 425 80 85
e-mail: sklep@mamylampy.pl
Zapytania inwestycyjne
tel: +48 789 800 020
e-mail: inwestycje@mamylampy.pl

