Lampa wisząca FOURTY Nowodvorski 1xGU10 R35 10W only LED Stal lakierowana Silk gray - Elegancja i funkcjonalność w nowoczesnym wnętrzu
Lampa wisząca FOURTY marki Nowodvorski to doskonałe połączenie estetyki i praktyczności, które idealnie wpisuje się w nowoczesne wnętrza. Wykonana ze stali lakierowanej o wykończeniu w subtelnym kolorze Silk Gray, stanowi wyjątkowy element dekoracyjny, który podkreśli styl każdego pomieszczenia.
Produkt charakteryzuje się maksymalną wysokością wynoszącą 130 cm oraz wymiarami 6,5x46,5x6,5 cm. Dzięki temu lampa jest wystarczająco uniwersalna, by pasować do różnych przestrzeni wewnętrznych takich jak jadalnia czy salon. Jej nowoczesny design sprawia, że doskonale komponuje się z minimalistycznymi aranżacjami wnętrz.
Materiałem wykonania lampy jest wysokiej jakości stal lakierowana. Taka konstrukcja zapewnia trwałość oraz długowieczność produktu przy zachowaniu jego lekkości – całkowita masa wynosi jedynie 0,72 kg. Dodatkowo lampa posiada stopień ochrony IP20, co czyni ją odpowiednią wyłącznie do użytku wewnętrznego.
Lampa wisząca FOURTY została zaprojektowana z myślą o użyciu źródła światła GU10 R35 o mocy maksymalnej 10W LED. Technologia LED zapewnia efektywne oświetlenie przy niskim zużyciu energii elektrycznej. Napięcie zasilania lampy wynosi standardowe dla urządzeń domowych 220-230V.
Dzięki zastosowaniu technologii mostka w tej lampie możliwe jest jej szybkie i bezproblemowe zamontowanie na suficie. Lampa nie wymaga dodatkowych transformatorów ani innych akcesoriów montażowych. Prostota instalacji idzie w parze z funkcjonalnością użytkowania – lampę można łatwo utrzymać w czystości oraz cieszyć się jej niezawodnym działaniem przez długie lata.
Nowoczesna estetyka lampy wiszącej FOURTY Silk Gray harmonizuje zarówno z eleganckimi przestrzeniami mieszkalnymi, jak i komercyjnymi biurami czy salonami pokazowymi. To świetny wybór dla tych, którzy cenią sobie unikalne wzornictwo połączone z niezawodną technologią oświetleniową.
Pliki do pobrania:
| Ogólne | 1 |
| Producent | Nowodvorski |
| EAN | 5903139109024 |
| Kolekcja | FOURTY |
| Pomieszczenie | Jadalnia |
| Styl lampy | Nowoczesny |
| Wymiary | 1 |
| Wysokość | max 130 cm |
| Waga | 0,72 kg |
| Materiał i kolor | 1 |
| Materiał lampy | Stal lakierowana |
| Kolor lampy | Silk gray |
| Żarówka | 1 |
| Trzonek lampy | GU10 R35 |
| Liczba źródeł światła | 1 |
| Moc źródła światła | 10W only LED |
| Źródło światła w zestawie | Nie |
| Źródła światła wymienne | Tak |
| Specyfikacja techniczna | 1 |
| Napięcie znamionowe | 220-230 |
| Klasa i stopień ochrony | 1 |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Dodatkowe funkcje | 1 |
| Regulowana wysokość | Tak |
| Wymiary opakowania [cm] | 6,5x46,5x6,5 cm |
| Sposób montażu | Mostek |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
0
-25%
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 134,25 zł
Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami
Katarzyna Gibała
Zapytania indywidualne
tel: +48 91 425 80 85
e-mail: sklep@mamylampy.pl
Zapytania inwestycyjne
tel: +48 789 800 020
e-mail: inwestycje@mamylampy.pl

