Lampa wisząca Endon Clooney 8x40W E14 Stal Szary
Zanurz się w świecie niepowtarzalnego piękna i subtelnego luksusu, który płynie z lampy wiszącej Endon Clooney. To perełka wśród nowoczesnych dodatków wnętrzarskich, stworzona z myślą o wymagających klientach, którzy cenią sobie zarówno estetykę, jak i funkcjonalność. Endon, prestiżowa marka znana z dbałości o najmniejsze detale, przygotowała model, który zachwyca nie tylko swoją formą, lecz także wyjątkowo starannym wykonaniem.
Lampa Clooney, wyposażona w osiem punktów świetlnych na oprawkach E14, idealnie wkomponuje się w nowoczesne aranżacje salonu czy eleganckiej sypialni. Jej kompozycja z metalu i szkła, w kolorach dymionego grafitu oraz transparentnych elementów, doskonale dopełnia wystrój wnętrz utrzymanych w stylu glamour i nowojorskim. Niezwykle wydajna moc 40W (na żarówkę) zapewnia bardzo dobre oświetlenie, tworząc przytulną atmosferę.
Solidna konstrukcja ze stali i szkła to nie tylko gwarancja trwałości, ale również sposób, by dodać wnętrzu wyrafinowanego charakteru. Szlachetny szary kolor, jak i materiał, z którego została stworzona, podkreślają elegancki charakter tej lampy. Dzięki regulowanej wysokości – od 500 do 1220 mm – z łatwością dostosujesz ją do przestrzeni, w której chcesz ją umieścić.
Nie tylko wygląd robi wrażenie. Trwała oprawa z certyfikatem IP20 świadczy o bezpieczeństwie użytkowania produktu. To idealne połączenie designu i wysokiej jakości wykonania, które zaspokoi oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Wybierając lampę Endon Clooney, stawiasz na niezawodność i elegancję. To więcej niż oświetlenie – to rozwiązanie, które nadaje każdemu pomieszczeniu wyjątkowego blasku i wyrafinowanego stylu.
| Ogólne | 1 |
| Producent | Endon |
| EAN | 5016087882977 |
| Kod Producenta | 61294 |
| Kolekcja | Clooney |
| Pomieszczenie | Salon/Sypialnia/Jadalnia/Przedpokój/Korytarz/Biuro/Gabinet |
| Styl lampy | Nowoczesny/Nowojorski/Glamour |
| Gwarancja | 2 lata |
| Wymiary | 1 |
| Średnica | 50 cm |
| Waga | 7,5kg |
| Materiał i kolor | 1 |
| Materiał lampy | Stal/Szkło/Metal |
| Kolor lampy | Dymiony/Grafitowyowy/Transparentny |
| Żarówka | 1 |
| Trzonek lampy | E14 |
| Liczba źródeł światła | 8 |
| Moc źródła światła | 40W |
| Źródło światła w zestawie | Nie |
| Źródła światła wymienne | Tak |
| Specyfikacja techniczna | 1 |
| Lumeny | 400 lm |
| Napięcie znamionowe | 220-240V |
| Klasa i stopień ochrony | 1 |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Klasa energetyczna | A – G |
| Dodatkowe funkcje | 1 |
| Możliwość ściemniania | Tak |
| Regulowana wysokość | 500 - 1220 mm |
| Regulowany spadek | 500mm - 1220mm |
| Kabel | 1 |
| Kolor kabla | Jasny |
| Izolacja kabla | PVC |
| Kolor | Szary |
| Trzonek | E14 |
| Materiał | Stal |
| Ilość źródeł światła | Powyżej 4 |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
5
Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami
Katarzyna Gibała
Zapytania indywidualne
tel: +48 91 425 80 85
e-mail: sklep@mamylampy.pl
Zapytania inwestycyjne
tel: +48 789 800 020
e-mail: inwestycje@mamylampy.pl

