Lampa spotowa TAURUS Nordlux 1xGU10 28W Stal nierdzewna Stal nierdzewna
Dla koneserów światła i stylu, którzy stawiają na funkcjonalność i design, lampa spotowa TAURUS Nordlux jest strzałem w dziesiątkę. Wykonana z najwyższej jakości stali nierdzewnej, łączy w sobie nowoczesny design z ponadprzeciętną trwałością, co czyni ją idealnym wyborem dla tych, którzy nie uznają kompromisów. Dzięki klasie szczelności IP54 TAURUS świetnie sprawdzi się zarówno w przestrzeniach wewnętrznych, jak i zewnętrznych, zapewniając odporność na kurz i wilgoć, a tym samym niezawodność w różnych warunkach.
TAURUS to produkt, który umożliwia pełną swobodę aranżacyjną. Minimalistyczny kształt i klasyczne stalowe wykończenie z łatwością wpasują się w każdą nowoczesną przestrzeń, dodając jej elegancji. Lampa wyposażona jest w popularny gwint GU10, co daje szerokie możliwości wyboru źródeł światła i regulację odpowiednio do nastroju czy potrzeb funkcjonalnych. Moc 28W gwarantuje wystarczającą ilość światła na co dzień.
Jednak TAURUS Nordlux to nie tylko design i funkcjonalność, ale także inteligentne rozwiązanie energooszczędne, pasujące do standardów efektywności od A do G. Długość kabla wynosząca 150 cm pozwala na łatwe dostosowanie montażu do indywidualnych potrzeb użytkownika, bez potrzeby modyfikacji istniejącej instalacji.
Lampa spotowa TAURUS Nordlux zwraca uwagę precyzją wykonania i nieskomplikowanym pięknem. Projektując ją, marka Nordlux sięgnęła po to, co w branży oświetleniowej najlepsze - trwałe materiały, innowacyjność i subtelny, ale wyrazisty styl. To wybór dla tych, którzy cenią sobie jakość oraz elegancję i pragną cieszyć się produktem niezawodnym przez lata. Z TAURUS Twój dom stanie się miejscem, w którym komfort i estetyka współgrają w harmonijnie spójnej całości.
Pliki do pobrania:
| Ogólne | 1 |
| Producent | Nordlux |
| EAN | 5701581324183 |
| Kod Producenta | 77029934 |
| Kolekcja | TAURUS |
| Wymiary | 1 |
| Wysokość | 31 cm |
| Średnica | 10cm |
| Materiał i kolor | 1 |
| Materiał lampy | Stal Nierdzewna |
| Kolor lampy | Stalowy |
| Żarówka | 1 |
| Trzonek lampy | GU10 |
| Liczba źródeł światła | 1 |
| Moc źródła światła | 28W |
| Źródło światła w zestawie | Nie |
| Źródła światła wymienne | Tak |
| Specyfikacja techniczna | 1 |
| Napięcie znamionowe | 230V |
| Klasa i stopień ochrony | 1 |
| Stopień ochrony (IP) | IP54 |
| Klasa energetyczna | A – G |
| Dodatkowe funkcje | 1 |
| Możliwość ściemniania | Tak |
| Kabel | 1 |
| Długość kabla | 150cm |
| Kolor kabla | Czarny |
| Kolor | Stal nierdzewna |
| Trzonek | GU10 |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Stopień ochrony IP | IP54 |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
5
Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami
Katarzyna Gibała
Zapytania indywidualne
tel: +48 91 425 80 85
e-mail: sklep@mamylampy.pl
Zapytania inwestycyjne
tel: +48 789 800 020
e-mail: inwestycje@mamylampy.pl

