Średni plafon Ziggy Elstead Lighting 2x60 W E27 Lakierowane złoto
W świecie, gdzie perfekcja detali i wyrafinowany design są na wagę złota, Elstead Lighting nie zawodzi. Średni plafon Ziggy w wersji lakierowanego złota to produkt, który zaspokoi oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Kolekcja Ziggy, dostępna również w kolorze srebrnym, harmonijnie łączy funkcjonalność z estetyką, wpisując się w różnorodne aranżacje wnętrz. To, co wyróżnia tę lampę, to jej stelaż ze stali, który nadaje jej nowoczesnego wyrazu, jednocześnie będąc swoistą ozdobą przestrzeni.
Elstead Lighting zawsze stawia na najwyższą jakość materiałów, dlatego w modelu Ziggy zastosowano starannie wyselekcjonowane stal i szkło. Tego typu kompozycja nie tylko zapewnia długowieczność produktu, ale również czyni go odporne na upływ czasu i zmieniające się trendy. Przemyślany design pozwala na wkomponowanie tej lampy w salonie, gabinecie czy innym reprezentacyjnym pomieszczeniu, gdzie stanie się głównym punktem przyciągającym uwagę.
Średni plafon Ziggy przystosowany został do pracy z żarówkami typu E27 o maksymalnej mocy 60 W. Dzięki temu, użytkownicy mają szeroki wybór w kwestii natężenia światła, mogąc dostosować je do specyficznych potrzeb każdego wnętrza. Innowacyjność i praktyczność to cechy obowiązkowe, a kompatybilność z żarówkami ściemnialnymi stanowi odpowiedź na współczesne potrzeby personalizacji oświetlenia w domu.
Nie zapominajmy również o aspekcie praktycznym – lampa ta, dzięki swoim wymiarom (22,9 cm x 40,6 cm), pasuje zarówno do większych jak i mniejszych przestrzeni, oferując uniwersalne rozwiązanie dla różnych aranżacji. Wybierając Ziggy od Elstead Lighting, decydujesz się nie tylko na produkt, ale na prawdziwe doświadczenie światła, które otula, inspirowane najwyższymi standardami w branży oświetleniowej.
Pliki do pobrania:
| Ogólne | 1 |
| Producent | Elstead Lighting |
| EAN | 5024005020011 |
| Kolekcja | Ziggy |
| Pomieszczenie | Wewnętrzne |
| Gwarancja | ogólna 2-letnia gwarancja |
| Wymiary | 1 |
| Wysokość | 22,9 cm |
| Szerokość | 40,6 cm |
| Materiał i kolor | 1 |
| Materiał lampy | Stal / Szkło |
| Kolor lampy | Lakierowane złoto |
| Żarówka | 1 |
| Trzonek lampy | E27 |
| Liczba źródeł światła | 2 |
| Moc źródła światła | 60 W |
| Źródło światła w zestawie | Nie |
| Źródła światła wymienne | Tak |
| Moduł LED | Nie |
| Specyfikacja techniczna | 1 |
| Napięcie znamionowe | 220-240 V 50 Hz |
| Zasilacz | Napięcie sieciowe |
| Klasa i stopień ochrony | 1 |
| Klasa energetyczna | A - G |
| Dodatkowe funkcje | 1 |
| Możliwość ściemniania | Kompatybilna z żarówkami ściemnialnymi |
| Wymiary opakowania [cm] | 84 x 48 x 31,5 cm |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
0
-10%
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 1 278,89 zł
Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami
Katarzyna Gibała
Zapytania indywidualne
tel: +48 91 425 80 85
e-mail: sklep@mamylampy.pl
Zapytania inwestycyjne
tel: +48 789 800 020
e-mail: inwestycje@mamylampy.pl

