Lampa sufitowa Spot reflektor Magnum Maytoni LEDx14W Aluminium/ Czarny/ - Nowoczesne oświetlenie do wnętrz
Lampa sufitowa Spot reflektor Magnum Maytoni LEDx14W to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy poszukują eleganckiego i nowoczesnego oświetlenia wewnętrznego. Wyposażona w zaawansowaną technologię LED, ta lampa sufitowa łączy w sobie funkcjonalność z estetyką, co czyni ją idealnym wyborem do różnorodnych przestrzeni takich jak salony, sypialnie, kuchnie, jadalnie oraz biura czy gabinety.
Jednym z kluczowych atutów lampy jest jej kompaktowy rozmiar. Mierząc zaledwie 8,8 cm wysokości oraz 11,2 cm długości i szerokości, zapewnia łatwość montażu w różnych typach sufitów. Dzięki prostokątnemu otworowi montażowemu o wymiarach 10 x 10 cm instalacja jest szybka i bezproblemowa. To sprawia, że lampa doskonale wpisuje się zarówno w małe pomieszczenia, jak i większe przestrzenie komercyjne.
Lampa wyposażona jest w wysokiej jakości źródło światła LED emitujące ciepłe białe światło o temperaturze barwowej 3000 K i strumieniu świetlnym wynoszącym 1000 lumenów. Wysoki wskaźnik oddawania barw (CRI) na poziomie 90 gwarantuje realistyczne odwzorowanie kolorów, co sprawia, że wnętrza nabierają naturalnego wyglądu.
Konstrukcja lampy wykonana została z wysokiej jakości aluminium w kolorze czarnym. Materiał ten nie tylko nadaje produktowi trwałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne, ale również podkreśla jego nowoczesny charakter. Czarna rama harmonijnie komponuje się z różnymi stylami aranżacji wnętrz – od minimalistycznych po bardziej industrialne czy klasyczne.
Dzięki wszechstronnemu zastosowaniu lampa spot reflektor Magnum Maytoni doskonale sprawdzi się zarówno w przestrzeniach mieszkalnych jak i komercyjnych takich jak kawiarnie czy restauracje. Klasa ochrony IP20 predestynuje ją do użytku wewnętrznego zapewniając jednocześnie bezpieczeństwo użytkowania przy napięciu AC220-240V.
Zastosowanie technologii LED przekłada się na energooszczędność produktu przy jednoczesnej wydajności świetlnej odpowiadającej tradycyjnym źródłom światła o mocy aż do kilkudziesięciu watów więcej niż deklarowane 14W przez samą lampę.
Dzięki trwałości materiału oraz starannemu wykonaniu producent oferuje aż pięcioletnią gwarancję na produkt potwierdzając tym samym jego niezawodność nawet podczas długotrwałego użytkowania każdego dnia.
| Ogólne | 1 |
| Producent | Maytoni |
| EAN | 4099776083917 |
| Kolekcja | Magnum |
| Kod produktu | DL094-02-7W3K-B |
| Styl lampy | Downlight |
| Charakterystyka oprawy | Do wnętrz |
| Gwarancja | 5 lat |
| Wymiary | 1 |
| Wysokość | 8,8 cm |
| Szerokość | 11,2 cm |
| Długość | 11,2 cm |
| Materiał i kolor | 1 |
| Materiał lampy | Aluminium |
| Kolor lampy | Czarny |
| Żarówka | 1 |
| Trzonek lampy | LED |
| Moc źródła światła | 14W |
| Temperatura barwowa | 3000 K |
| Specyfikacja techniczna | 1 |
| Lumeny | 1000 lm |
| Napięcie znamionowe | AC 220-240 |
| Klasa i stopień ochrony | 1 |
| Stopień ochrony (IP) | IP 20 |
| Klasa energetyczna | F |
| Dodatkowe funkcje | 1 |
| Rodzaj oprawy | Spot reflektor sufitowy 1-punktowy Wbudowany |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
0
Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami
Katarzyna Gibała
Zapytania indywidualne
tel: +48 91 425 80 85
e-mail: sklep@mamylampy.pl
Zapytania inwestycyjne
tel: +48 789 800 020
e-mail: inwestycje@mamylampy.pl

