Lampa sufitowa Spot reflektor Lipari Maytoni GU10x10W Aluminium/ Czerń ze złotem/
Lampa sufitowa Spot reflektor Lipari Maytoni to idealne połączenie nowoczesnego designu z funkcjonalnością. Dzięki swojej eleganckiej konstrukcji w kolorze czarnym i złotym, ta lampa spotlight dodaje współczesnej elegancji każdej przestrzeni, niezależnie od jej przeznaczenia.
Wyjątkowo kompaktowe wymiary tej lampy – 15 cm wysokości oraz 6 cm średnicy – sprawiają, że doskonale komponuje się z różnorodnymi aranżacjami wnętrz, nie dominując ich stylu. To uniwersalne rozwiązanie do oświetlenia salonów, sypialni, kuchni czy jadalni. Równie dobrze odnajduje się w biurach i gabinetach, gdzie zapewnia skupione oświetlenie tam, gdzie jest najbardziej potrzebne.
Lampa Lipari wyposażona jest w oprawkę na żarówkę typu GU10 (brak w zestawie), co pozwala użytkownikowi dostosować źródło światła do własnych preferencji oświetleniowych. Obsługuje żarówki o maksymalnej mocy 12 watów. Dzięki temu można uzyskać zarówno przytulne ciepłe światło jak i intensywne zimne światło do pracy.
Solidna konstrukcja z wysokiej jakości aluminium gwarantuje trwałość i niezawodność przez długi czas użytkowania. Stopień ochrony IP20 oznacza, że produkt jest przeznaczony wyłącznie do użytku wewnętrznego i nie wymaga zabezpieczeń przed wilgocią czy pyłem.
Dzięki możliwościom łatwego montażu oraz uniwersalnemu zastosowaniu w różnych przestrzeniach komercyjnych i domowych, lampa sufitowa Spot reflektor Lipari Maytoni stanowi praktyczny wybór dla tych, którzy cenią sobie estetykę połączoną z funkcjonalnością.
Estetyka lampy wpisuje się harmonijnie zarówno w industrialny minimalizm jak i bardziej klasyczne wnętrza dzięki subtelnemu kontrastowi czerni ze złotem. Jest to propozycja dla wszystkich poszukujących nowoczesnych rozwiązań oświetleniowych bez kompromisów na jakości wykonania oraz stylistycznym wyrafinowaniu.
| Ogólne | 1 |
| Producent | Maytoni |
| EAN | 4099776022022 |
| Kolekcja | Lipari |
| Kod produktu | C044CL-01-15GU10-B |
| Styl lampy | Ceiling |
| Charakterystyka oprawy | Do wnętrz |
| Gwarancja | 2 lata |
| Wymiary | 1 |
| Wysokość | 15 cm |
| Średnica | 6 cm |
| Materiał i kolor | 1 |
| Materiał lampy | Aluminium |
| Kolor lampy | Czerń ze złotem |
| Żarówka | 1 |
| Trzonek lampy | GU10 |
| Liczba źródeł światła | 1 |
| Moc źródła światła | 10W |
| Specyfikacja techniczna | 1 |
| Napięcie znamionowe | AC 110-220 |
| Klasa i stopień ochrony | 1 |
| Stopień ochrony (IP) | IP 20 |
| Dodatkowe funkcje | 1 |
| Rodzaj oprawy | Spot reflektor sufitowy 1-punktowy Natynkowy |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
0
Lampa sufitowa Spot reflektor Lipari C044CL-01-15GU10-B Maytoni GU10x10W Aluminium/ Czerń ze złotem/
Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami
Katarzyna Gibała
Zapytania indywidualne
tel: +48 91 425 80 85
e-mail: sklep@mamylampy.pl
Zapytania inwestycyjne
tel: +48 789 800 020
e-mail: inwestycje@mamylampy.pl

